Now Reading
Селфі дня: Анна Вінтур у сукні adidas x Gucci позує разом із Кім Кардаш’ян

Селфі дня: Анна Вінтур у сукні adidas x Gucci позує разом із Кім Кардаш’ян

Селфі дня: Анна Вінтур у сукні adidas x Gucci позує разом із Кім Кардаш’ян

Вже легендарний кадр

 

Кім Кардаш’ян відвідала офіс видавничого дому Condé Nast у Нью-Йорку, щоб розповісти журналу Vogue про свою нову лінійку доглядових засобів SKK by Kim, яка надійшла в продаж на початку червня. Під час свого візиту Кім зустрілася з головним редактором Vogue Анною Вінтур та сфотографувалася з нею, опублікувавши кадр в Instagram. Селфі вже наробило багато галасу.

Шанувальників Вінтур особливо здивував досить нетиповий для її стилю образ. Відома своєю любов’ю до брендів Manolo Blahnik, Chanel і Tom Ford, цього разу найвпливовіша жінка світу моди одягла сукню з колаборації adidas x Gucci, що була представлена ​​на Тижні моди в Мілані. Сукня відрізняється сміливим принтом, що зображає логотипи брендів. За традицією лук вона доповнила сонцезахисними окулярами.
Кадр також розмістили на офіційному обліковому записі Vogue в Instagram, де він зіткнувся з хейтом від підписників. Деякі читачі журналу заявили, що Кардаш’ян — це не про Vogue. «Саме через це зараз усі талановиті артисти співпрацюють лише з британським Vogue», «Ох, Анно, я чекала від тебе більшого», — пишуть у коментарях.
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos