Now Reading
Шанувальники Джоан Роулінг запустили у мережі флешмоб на підтримку письменниці

Шанувальники Джоан Роулінг запустили у мережі флешмоб на підтримку письменниці

Шанувальники Джоан Роулінг запустили у мережі флешмоб на підтримку письменниці

Обурені тим, що HBO Max не покликав її у свій проєкт про Гаррі Поттера

 

16 листопада американський стрімінговий сервіс HBO Max анонсував вихід спецепізоду, присвячений 20-річчю виходу першої частини фільму про Гаррі Поттера, знятий за однойменною серією книг британської письменниці Джоан Роулінг.

У зйомках проєкту заявлено участь режисера Кріса Коламбуса, Денієла Редкліффа, Руперта Грінта, Емми Вотсон та інших акторів, які зіграли у всіх частинах франшизи.

При цьому саму Роулінг у проєкт не покликали, вона з’явиться лише на архівних кадрах.  Шанувальників творчості Роулінг обурило такий стан справ. Вони запустили флешмоб #IStandWithJKRowling («Я за Дж. К. Роулінг») на підтримку письменниці.

«Можете ігнорувати Джоан Роулінг, не запрошувати на ювілей її власного твору, вдавати, ніби вона не причетна до Гаррі Поттера… але все це марно, тому що в серцях людей вона назавжди залишиться мамою Ро, яка подарувала нам чарівний світ поттеріанни», – написав один із користувачів Twitter.

Компанія не назвала причину такого рішення, але інтернет-користувачі впевнені, що ігнорування персони Роулінг пов’язане з її трансфобними висловлюваннями.

«…Вважати висловлювання людини незручними, але продовжувати зручно заробляти на її творчості… Ну таке», – вважають шанувальники письменниці.

Нагадаємо, що в 2019 році Роулінг поставила позначку «подобається» під публікацією у Twitter, в якій стверджувалося, що трансгендерні жінки – це «чоловіки в сукнях», а також висловилася у своєму мікроблозі на підтримку жінки, звільненої з роботи за «образливі» твіти про трансгендерних людей. Серія постів письменниці на гостру тему спровокувала хвилю цькування на її адресу.

Додамо, спецепізод фільму про чарівника Гаррі Поттера вийде на екрани 1 січня 2022 року.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos