Now Reading
Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

Як звуть, чим займається та інші подробиці

 

Якщо в «Сексі у великому місті» героїня Кім Кетролл Саманта Джонс виступає за вільні стосунки, то в житті актриса віддає перевагу більш тривалим романам.

Ось уже понад три роки Кім зустрічається з телевізійним менеджером, який молодший за неї на 20 років. Звати його Рассел Томас. Познайомилися закохані на ВВС, після чого підписалися один на одного в соцмережах – так і почалося їхнє спілкування.

Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

«Ми одразу сподобалися одне одному. Він стежив за мною, а я стежила за ним у Twitter, а потім він написав мені. Легко та сучасно. Він чудовий хлопець», – розповіла Кім в одному зі своїх інтерв’ю.

Пара намагається не афішувати свій роман. Вперше на публіці вони з’явилися у 2017 році, і це перший чоловік, якого актриса показала ЗМІ та шанувальникам після розлучення з Аланом Уайзом у 2009 році.

Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

Читать также
Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

Іноді акторка публікує у своєму Instagram спільні фото з Томасом. За її словами, він – найкраще, що з нею траплялося.

Що відомо про бойфренда Кім Кетролл

Додамо, як і в Саманти, у Кім до зустрічі з Расселом було дуже насичене любовне життя. Вона тричі була одружена: за Лері Девісом, якого покинула через два місяці після шлюбу, німецьким архітектором Андре Дж. Лісоном, з яким розлучилася в 1989 році, і аудіоінженером Марком Левінсоном, з яким розлучилася в 2004 році.

Також у списку підкорених нею чоловіків значаться екс-прем’єр-міністр Канади П’єр Трюдо, баскетболіст Каттіно Моблі, актор Олександр Сіддіг та шеф-кухар Алан Уайз, з яким вона два роки була заручена, але до весілля справа так і не дійшла. Дітей у акторки не має.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos