Now Reading
Син Брітні Спірс пояснив, чому пропустив весілля матері

Син Брітні Спірс пояснив, чому пропустив весілля матері

Син Брітні Спірс пояснив, чому пропустив весілля матері

15-річний Джейден дав відверте інтерв’ю

 

Складається відчуття, що сімейним драмам у житті Брітні Спірс немає кінця. Незважаючи на те, що співачка позбулася опіки батька, їй однаково не дають спокою. Іноді «спливають» родичі поп-діви, які навмисне чи ні розпалюють новий скандал навколо її імені.

На початку серпня її колишній чоловік Кевін Федерлайн, котрий до цього десять років не давав інтерв’ю, публічно заявив, що їхні спільні діти не бажають спілкуватися з матір’ю. За його словами, 16-річний Шон і 15-річний Джейден вже кілька місяців уникають зустрічей зі співачкою і навіть відмовилися бути присутніми на її весіллі.

Слідом за цим Брітні завдала удару у відповідь, після чого обидві сторони на деякий час заспокоїлися.

А сьогодні у мережі з’явилося відверте інтерв’ю 15-річного Джейдена, яке він дав для ITV News у Великій Британії. Мабуть, підліток вирішив взяти на себе відповідальність і пролити світло на ситуацію, що склалася. За словами Джейдена, він та його брат дійсно сильно віддалилися від матері.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sean Preston & Jayden James (@britneysboys)

«Я на 100% упевнений, що це можна виправити. Просто це займе багато часу і зусиль. Я просто хочу, щоб вона одужала морально. Коли вона видужає, я дуже хочу побачити її знову», – каже хлопець.

Він також звернувся до Брітні: «Я дуже тебе люблю і бажаю найкращого для тебе. Можливо, одного разу ми зможемо сісти… і знову поговорити, і ми матимемо нормальну розмову».

Крім цього, Джейден пояснив, чому він та його 16-річний брат Шон не були присутні на недавньому весіллі матері з Семом Асгарі.

«Тоді це був просто непідходящий час для поїздки. Я не говорю, що я не радий за неї. Я дуже радий за них, але вона не запросила всю сім’ю, і якби на заході були присутні тільки я і Шон, це ні до чого хорошого не призвело б», – пояснив Джейден.

Він також прокоментував свої стосунки із Шоном.

«Шон і я дуже згуртовані. Він завжди наглядає за мною, а я наглядаю за ним. Ми стежимо за тим, щоб ми були психічно здорові», – сказав він.

На інтерв’ю Джейдена вже відреагувала співачка.

«Моя любов до моїх дітей не має меж. І мені дуже сумно усвідомлювати, що я не виправдала їхніх очікувань. Може, якось ми зустрінемося віч-на-віч і поговоримо про це відкрито!» – написала вона на своїй сторінці в Instagram.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Все права защищены.