Now Reading
«Смерть містера Біга була необхідна»: Кріс Нот дав відверте інтерв’ю для Vogue Greece

«Смерть містера Біга була необхідна»: Кріс Нот дав відверте інтерв’ю для Vogue Greece

«Смерть містера Біга була необхідна»: Кріс Нот дав відверте інтерв’ю для Vogue Greece

І прикрасив обкладинку глянцю

 

Американський актор Кріс Нот, найвідоміший за роллю містера Біга з культового серіалу «Секс у великому місті», став головним героєм свіжого номера Vogue Greece.

67-річний актор з’явився на digital-обкладинці журналу та знявся у стильній фотосесії, автором якої виступив зірковий нью-йоркський фотограф Майкл Шварц.

На одному з фото Кріс постав у білому кашеміровому пальті з накладними кишенями та темними сонцезахисними окулярами.«Смерть містера Біга була необхідна»: Кріс Нот дав відверте інтерв’ю для Vogue Greece

На обкладинці він зображений у класичному костюмі та із здивованим виразом на обличчі. Кадр доповнює фраза: «Ви це серйозно?».

«Смерть містера Біга була необхідна»: Кріс Нот дав відверте інтерв’ю для Vogue Greece

Крім фотографій, у журналі представлено ексклюзивне інтерв’ю, в якому Кріс відверто розповів про свого персонажа у продовженні серіалу «Секс у великому місті». Він зізнався, що не хотів зніматися у перезапуску, адже вважав, що герої повністю вичерпали себе у попередніх 6 сезонах та 2 фільмах-сіквелах картини.

«Так, я спочатку відмовлявся брати участь у цьому. Я вважав, що герої пройшли повне коло та завершили те, що хотіли сказати. Чесно кажучи, я не розумів, що я ще можу запропонувати в ролі містера Біга. Але продюсер серіалу змусив мене передумати. Він запевнив мене, що не буде повторень і переконав, що не станеться того, чого я боявся. Він сказав, що зараз усе буде інакше. Моє заперечення полягало в тому, що я не хотів знову говорити про одні й ті ж самі проблеми або таким же чином показувати людські стосунки. На щастя, люди, які брали участь у продовженні, були дуже сприйнятливими до моїх побоювань, і коли я зрозумів, що вони дійсно мали намір перенести історію в даний час, а не повторювати минуле, я відразу сказав «так», – зазначив Кріс.

Читать также
«Смерть містера Біга була необхідна»: Кріс Нот дав відверте інтерв’ю для Vogue Greece

Він також додав, що остаточне рішення взяти участь у зйомках продовження серіалу було пов’язане з долею його персонажа, а саме його раптовою смертю.

«Я вважаю, що смерть Біга була абсолютно необхідною для розвитку серіалу. Його історія з Керрі стала вірусною. Вона охопила все, зокрема й те, що він залишив її на сходах церкви. Зрештою, сімейне щастя та комфорт можуть довести вас до драматичної точки. Я б сказав, що знімаючи цю сцену, ми були дуже професійні в тому сенсі, що зробили саме те, що мали зробити», – підкреслив актор.

Кріс Нот прокоментував і хвилю обурень у мережі, яка була спричинена смертю його персонажа.

«Я не знаю, що у головах фанів. Це не наша робота дбати про комфорт публіки. Саме життя безладне, це злети та падіння. Смерть трапляється. Але життя продовжується», – резюмував він.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
2
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos