Now Reading
«Станьте в чергу»: Потап відповів на погрози росіян

«Станьте в чергу»: Потап відповів на погрози росіян

«Станьте в чергу»: Потап відповів на погрози росіян

Вільний народ неможливо залякати

 

Засновник продюсерського центру MOЗGI Entertainment Потап із перших днів війни в Україні активно висловлює свою громадянську позицію. Продюсер неодноразово звертався до росіян із проханням зупинити путінський режим, виходити на мітинги проти війни в Україні та не вірити пропаганді. В результаті йому почали приходити погрози від послідовників «русского мира».

«Предатели Родины, которые поддерживают врагов всего адекватного человечества – украинских неонацистов, ждет расплата! И она неминуема! Скоро ты ответишь за все», – написав артисту невідомий, який, мабуть, вважає себе захисником українського народу.

«Станьте в чергу»: Потап відповів на погрози росіян

Однак Потап не розгубився і відразу відповів на погрози на свій адрес, в саркастичній формі вказавши на їхню безграмотність.

Читать также
«Станьте в чергу»: Потап відповів на погрози росіян

«Якщо ви шантажуєте мене і погрожуєте, спробуйте робити це не з російських номерів телефонів. Якщо не вдається відправити з українського (номера. – ред.), то хоча б пишіть українською. Якщо не виходить ні те, ні інше, то прошу вас використати правильний прапор та символіку, у вашому випадку підійде російський прапор та фашистка свастика», – наголосив продюсер.

Він також додав, що у нього багато недоброзичливців, тому їм доведеться стати в чергу.

«Вам доведеться почекати, по-перше, я дуже зайнятий, як і всі мої друзі націоналісти, а таких понад 40 мільйонів, бо ми боремося із вашими окупантами-фашистами. По-друге, вас дуже багато, не могли б ви самоорганізуватися та стати в чергу. Щиро дякую за розуміння! Слава Україні!» – резюмував Потап.

5 4 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
14
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
4
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos