Старша із сестер Хаїм вийшла заміж: розглядаємо світлини

Церемонія у новорічну ніч
Старша з сестер Хаїм – Есте – узяла шлюб із підприємцем Джонатаном Левіним. Весільні урочистості відбулися в Каліфорнії у новорічну ніч.
Серед гостей були найкраща подруга нареченої Тейлор Свіфт, легендарна Стіві Нікс, а також інші зіркові друзі пари.
Під вінець співачка йшла у сукні, створеній близьким другом родини, креативним директором жіночої лінії Louis Vuitton Ніколя Жеск’єром. Він також відповідав за образи сестер Есте – Даніель та Алани. У ролі подружок нареченої вони з’явилися в елегантних блідо-блакитних сукнях – вишуканій алюзії на весільну традицію «щось блакитне».
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Публикация от The National Wedding Directory (@thenationalweddingdirectory)
Нагадаємо, Алана, Даніель та Есте Хаїм – ядро лос-анджелеського рок-гурту Haim. У їхньому доробку – номінація на «Ґреммі», майже два мільйони підписників в Instagram на трьох і виступи на наймасштабніших музичних фестивалях світу, від Coachella до Glastonbury. Вони ділять сцену з Рінго Старром, товаришують із Тейлор Свіфт і Кешою, а Белла Хадід у коментарях до їхніх фото жартує: «Можна, будь ласка, я буду четвертою сестрою?» І що особливо приваблює: незважаючи на свою популярність, дівчата напрочуд прості та невимушені у сіпкуванні.
Фото: Instagram @thenationalweddingdirectory








