Now Reading
Стежкою батьків: Шайло Джолі-Пітт хоче знімати кіно

Стежкою батьків: Шайло Джолі-Пітт хоче знімати кіно

Стежкою батьків: Шайло Джолі-Пітт хоче знімати кіно

Творча дівчина 

Донька Бреда Пітта та Анджеліни Джолі Шайло, хоче піти стежкою батьків і теж працювати у кіноіндустрії. Про це пише видання Life&Style з посиланням на інсайдера. 

За словами останнього, Шайло бачить себе за лаштунками Голлівуду: 

«Вона хоче продюсувати фільми, як її батько, або бути режисером, як мама. Вона об’їздила весь світ і вже багато чого спробувала і побачила, тому її досвід та спостереження можуть справді далеко її привести», — каже інсайдер. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Bru❤️❤️ (@brunaantonageli)

Читать также
Стежкою батьків: Шайло Джолі-Пітт хоче знімати кіно

Раніше Шайло захопилася танцями і досягла чималих успіхів. 

«Я не знаю, звідки у неї такий талант. Я в цій справі шульга на обидві ноги», — говорив раніше Пітт, захоплюючись талантом доньки. 

Нагадаємо, 27 травня Шайло виповниться 18 років, і вона планує переїхати до свого батька та його нової дівчини Інес де Рамон. Такі наміри не подобаються Анджеліні Джолі. Але, за словами інсайдерів, Шайло вже доросла і може сама ухвалювати рішення. Ба більше, як виявилося, Пітт живе подлизу Анджеліни, і Шайло будь-якої миті може відвідати матір, братів і сестер. Зате Пітт, навпаки, дуже радий рішенню дочки, яка «завжди була татовою донькою». 

Раніше стало відомо, що Пітт відмовився від спільної опіки над дітьми в суді. Це може бути пов’язано з тим, що троє дітей уже старші за 18 років: мова йде про 22-річного Меддокса, 20-річного Пакса і 19-річну Захару. З ними у Пітта складні відносини: через Меддокса почалася сварка в літаку, після якої Джолі подала на розлучення, Пакс опублікував пост, в якому назвав батька «засранцем світового рівня», а Захара відмовилася від його прізвища. Які в нього стосунки з рідними Вів’єн та Ноксом, достеменно не відомо. 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos