Now Reading
Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд завершено

Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд завершено

Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд завершено

Хто ж із експодружжя виграв справу про наклеп?

 

Джонні Депп та Ембер Герд одружилися у 2015 році. Їхній шлюб протримався недовго, через півтора роки актриса подала на розлучення. У 2018 році Герд публічно звинуватила Джонні Деппа в агресії та непристойній поведінці. Вона навіть написала статтю для The Washington Post, де розповіла про домашнє насильство з боку колишнього чоловіка.

Такі гучні заяви Герд серйозно вдарили по репутації та кар’єрі актора, йому стали відмовляти у ролях.

Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд завершено
Джонні Депп і Ембер Герд, 2015

У серпні 2021 року Джонні Депп отримав дозвіл суду штату Вірджинія подати позов про дифамацію на ексдружину. Актор потребував від Герд моральної компенсації у розмірі $50 млн. У свою чергу Ембер пред’явила Деппу зустрічний позов на $100 млн.

За цим судовим процесом стежила вся Америка, наче за касовим реаліті-шоу. Вчора епопея судових розглядів між колишньою подружньою парою нарешті завершилася. Присяжні одностайно визнали актрису Ембер Герд винною в заплямуванні репутації колишнього чоловіка. Її заяви у статті The Washington Post також були визнані неправдивими. Суд присудив Деппу компенсацію у розмірі $15 млн.

Цікаво, що компенсацію присудили й самій Герд – Депп має виплатити ексдружині $2 млн, оскільки присяжні визнали фразу його адвоката про те, що Герд «використовує фальшиві звинувачення у сексуальному насильстві як щит», наклепом.

Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд завершено
Джонні Депп і Ембер Герд

Ембер уже встигла прокоментувати рішення суду.

Читать также
Судовий процес між Джонні Деппом та Ембер Герд завершено

«Розчарування, яке я відчуваю, не передати словами. У мене розбите серце, що гори доказів, як і раніше, недостатньо, щоб протистояти невідповідній владі та впливу мого колишнього чоловіка. Я ще більше розчарована тим, що цей вердикт означає для інших жінок», – написала вона на своїй сторінці в Instagram.

«Із самого початку метою порушення цієї справи було розкриття правди незалежно від результату. Говорити правду було чимось, чим я був зобов’язаний своїм дітям і тим, хто залишався непохитним, підтримуючи мене. Я почуваюся умиротворено, знаючи, що нарешті досяг цього. Найкраще ще попереду і новий розділ нарешті розпочався», – у свою чергу відреагував Депп.

Зізнайтеся, за кого в цьому протистоянні вболівали ви?

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos