Now Reading
Support by POUSTOVIT розробив апсайкл-колекцію

Support by POUSTOVIT розробив апсайкл-колекцію

До неї увійшли худі

 

У 2017 році дизайнер та творець бренду POUSTOVIT Лілія Пустовіт запустила проєкт SUPPORT by Poustovit, орієнтований на молодь та сучасне покоління українців. Бренд відрізняється демократичними цінами та оригінальним підходом до дизайну одягу.

Днями марка приєдналася до тренду на усвідомлену моду та представила апсайкл-колекцію. На її створення дизайнера надихнула організація «Україна без сміття» (УБЗ) – соціальний проєкт, який створює стійку культуру сортування побутових відходів.

Support by POUSTOVIT розробив апсайкл-колекцію

До лімітованої колекції увійшли худі, які були перешиті з попередніх fashion-робіт. Вироби виконані у кольорі хакі. Їхній візуальний референс посилений об’єднуючою айдентикою УБС та Support.

Support by POUSTOVIT розробив апсайкл-колекцію

«Ми хочемо привернути увагу до такого важливого проєкту, як УБС. Вони були перші в Україні, хто підняв таку непросту тему, це важливо для майбутнього нашої країни. Ми раді зробити свій невеликий вклад у розвиток культури сортування в Україні та піклування про нашу планету», – каже дизайнерка Лілія Пустовіт.

Support by POUSTOVIT розробив апсайкл-колекцію

Колекція була передана як благодійний внесок. Вона допоможе у холодну пору року зігрітись робітникам першої в Україні громадської станції сортування.

Support by POUSTOVIT розробив апсайкл-колекцію

«Такий саппорт важливий і символічний для УБС. Це додасть і комфорту, і стилю нашій команді. А все це, зрештою, конвертується в приємні емоції, які отримуватимуть відвідувачі станції. Робимо все можливе, щоб станції сортування з’являлися на обох берегах Києва і в інших містах-мільйонниках», – Анна Яблучна, комунікаційниця УБС.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos