Now Reading
Tiffany & Co. перетворюватимуть NFT-зображення на реальні ювелірні кулони

Tiffany & Co. перетворюватимуть NFT-зображення на реальні ювелірні кулони

Tiffany & Co. перетворюватимуть NFT-зображення на реальні ювелірні кулони

Поки що послуга доступна лише власникам CryptoPunk

 

Tiffany & Co. вирішили інтегруватися у криптосвіт: ювелірний бренд запускає сервіс NFTiff, за допомогою якого можна буде перетворити своє NFT-зображення на реальний кулон, прикрашений коштовним камінням. Поки що ця послуга доступна тільки для власників NFT з колекції CryptoPunk, але не всім, а лише 250 тих, хто встиг його придбати, при цьому передбачено не більше трьох прикрас в одні руки.

Кожна підвіска виготовлятиметься з 18-каратного рожевого або жовтого золота й буде інкрустована не менш ніж 30 дорогоцінними каміннями та діамантами. Кріпитися вона буде до ланцюжка з прямокутними ланками, що нагадують пікселі.

Ініціативу очолив виконавчий віце-президент Tiffany з продуктів та комунікацій Александр Арно, який і сам є власником Cryptopunk. Вперше подібний кулон був створений у квітні, на основі його власного NFT CryptoPunk № 3167 – фото виробу викликало величезний сплеск інтересу в мережі. Так народилася ідея запустити цілий сервіс.

Сам Арно вважає NFT важливим культурним явищем та течією у мистецтві, вагомим для молодого покоління, за чию увагу на ринку зараз бореться кожен бренд. «Я в захваті від тих, хто колекціонує NFT – у цих людей не обов’язково багато спільного, але вони мають однаковий інтерес до одного виду мистецтва», – коментує Арно свою зацікавленість у новій аудиторії на сторінках WWD.

Читать также
Tiffany & Co. перетворюватимуть NFT-зображення на реальні ювелірні кулони
Tiffany & Co. перетворюватимуть NFT-зображення на реальні ювелірні кулони
кулон Tiffany CryptoPunk; photo: Tiffany & Co.

CryptoPunk, за його словами – «старійшини» світу NFT. Колекція обмежена 10 000 одноразових аватарів, які купуються та продаються на відкритому ринку криптовалют. Володіння одним із них означає почесний статус серед певної, дуже багатої групи людей, зазвичай – молодих та розбагатілих завдяки криптосфері. Серед них чимало друзів та знайомих самого Арно.

Tiffany & Co. одними з перших ювелірних брендів у своїй категорії почали протоптувати цю доріжку, запропонувавши власникам NFT ювелірні послуги на замовлення, тим самим привнісши до криптосвіту традиційні атрибути світу розкоші – жагу володіння, рідкість, відчуття винятковості. «Що цікаво, так це те, що ви можете мати NFT, але не отримцвати від цього жодної емоції. У Tiffany ми даємо можливість перетворити його на прикрасу, створену вручну з найвищою майстерністю», – запевняє Арно.

Починаючи з цього місяця, власники CryptoPunk можуть отримати доступ до веб-сайту NFTiff та придбати перепустку, яка зберігатиметься у технології блокчейн. Вхід дається для покупки за допомогою криптовалют Ethereum, які коштують 30 Ethereum – наразі вони торгуються на рівні близько 50 000 доларів США. Tiffany видає лише 250 перепусток NFTiff, і, оскільки деякі власники CryptoPunk володіють більш ніж одним, буде дозволено максимум три перепустки на людину, які можна обміняти на реальний кулон. Очікується, що власники NFTiff отримають цифровий NFT-рендеринг підвісок у грудні, а постачання фізичних виробів заплановано на початок 2023 року.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos