Now Reading
Тімоті Шаламе знявся для обкладинки Time

Тімоті Шаламе знявся для обкладинки Time

Тімоті Шаламе знявся для обкладинки Time

Next Generation Leaders

 

25-річний американський актор Тімоті Шаламе став героєм обкладинки Time. У зйомці він позує в об’єктиві fashion-фотографа Рувена Афанадора, який відомий своїми провокаційними знімками.

Шаламе потрапив у рубрику Next Generation Leaders («Лідери наступного покоління») і дав велике інтерв’ю виданню. У ньому актор розповів журналісту Сему Ланські про те, чи подобається йому бути відомим: «Я намагаюся розібратися в цьому. У найгірші дні я відчуваю напругу, але в кращі — мені здається, що я розвиваюся в правильному напрямку». Вони також поговорили про феномен «нової мужності». «Мені здається, що я тут для того, щоб показати, що жити, не приховуючи своїх почуттів, — це нормально», — заявив Тімоті.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от TIME (@time)

Читать также
Тімоті Шаламе знявся для обкладинки Time

Крім того, Ланські торкнувся теми скандалу навколо актора Армі Гаммера, партнера Шаламе по фільму «Назви мене своїм ім’ям» (2017). На початку 2021 року колишні дівчата Гаммера розповіли, що у нього були схильності до канібалізму в їх відносинах. Але Тімоті відмовився відповідати: «Я повністю розумію, чому ви питаєте про це. Це питання заслуговує довшої розмови. Я не хочу давати часткову відповідь».

Нагадаємо, нещодавно Тімоті Шаламе у своєму Instagram-акаунті поділився першим кадром зі зйомок приквела «Чарлі та шоколадної фабрики» режисера Пола Кінга. Прем’єра фільму запланована на березень 2023 року.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos