Now Reading
Тіна Кароль стала хедлайнеркою фестивалю Atlas Weekend

Тіна Кароль стала хедлайнеркою фестивалю Atlas Weekend

Тіна Кароль стала хедлайнеркою фестивалю Atlas Weekend

Співачка дасть два концерти, вхід – вільний для всіх бажаючих

 

Тіна Кароль оголосила про участь у фестивалі Atlas Weekend, який пройде з 5 по 11 липня в Києві на ВДНГ. На своїй сторінці в TikTok співачка опублікувала оригінальний відеоролик, в якому буквально «виходить» з онлайну в офлайн, тим самим запрошуючи глядачів на свої живі сольні концерти в межах фестивалю.

@tinakarolНарешті офлайн! Чекаю тебе на моєму концерті на @atlasweekend. 5 та 6 липня! ❤️ #atlasweekend #тинахорошийпарень♬ оригинальный звук – Тина Кароль

Будучи хедлайнеркою, співачка виступить на Atlas Weekend два дні поспіль, 5 та 6 липня. Ці дні безкоштовні для відвідувачів фестивалю, тому відвідати концерт зможе кожен бажаючий. Сольна програма Тіни Кароль на Atlas Weekend буде просякнута свіжим подихом електронної музики з нового альбому «Красиво», прозвучать нові пісні та знамениті хіти в нових аранжуваннях.

Тіна Кароль стала хедлайнеркою фестивалю Atlas Weekend

Спеціально для фестивалю співачка готує ciber show, для постановки якого Тіна запросила хореографів-постановників Дмитра Жука, а також Марину Кущеву, знайому глядачам за постановкою кліпу «Скандал». Також на одній сцені з Кароль виступить барабанщик Джастіна Бібера Devon Taylor, який спеціально заради цього прилетить на фестиваль.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos