Now Reading
Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Головні тези з пресконференції співачки

 

Українська співачка Тіна Кароль, яка напередодні прилетіла до Японії з місією громадського посла, зустрілася із прем’єр-міністром держави Кісіда Фуміо.

Їхня зустріч відбулася в його офіційній резиденції.

«Тіна, я щиро вітаю Вас у Японії. Я чув, що Ваш благодійний виступ тут мав великий успіх. Дозвольте мені висловити Вам найглибшу повагу до прагнення миру в Україні, яке ви несете завдяки своїй музиці. Японія, і я особисто, сприймаємо цю ситуацію в Україні так, ніби це сталося з нами, і з переконанням, що ми повинні захищати світ. Японія стоїть пліч о пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру», – відзначив Кісіда Фуміо.

Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

У свою чергу Тіна подякувала прем’єр-міністру за теплий прийом та підтримку українського народу:

«Найбільша нагорода, яка могла бути для мене в Японії – це зустріч з Вами. Дякую за те, що Ви підтримуєте Україну і прошу Вас продовжувати це робити. Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу. Наша країна обрала самоідентифікацію і я, як артист, є айдентикою нації, адже музика – це так само зброя. Для мене важливий цей massage сьогодні – зустріч з Вами – це означає, що в культурному сенсі Японія і Україна поруч. Я на фронті збереження традицій, я на фронті збереження культури України, я ніколи не думала, що таке горе прийде в наш дім. Зробіть все, що можливе від Вас для миру у світі, адже сьогодні мова йде про страшну зброю. Я надіюсь, що вона ніколи не буде використана знов. Для нас Японія і для мене Японія – приклад гідного майбутнього, приклад збереження традицій, приклад в усьому».

Після зустрічі з прем’єр-міністром Кароль вирушила на велику пресконференцію, на якій були присутні журналісти понад 40 світових ЗМІ, та ще 90 – онлайн.

Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Пресконференція співачки набула широкого резонансу: її цитують понад 100 світових ЗМІ, зокрема, WASHINGTON Post, Independent, ABC News, Yahoo News і не тільки.

Наводимо головні тези виступу артистки.

Про ядерну загрозу з боку росії

«Вчора я була у Хіросімі. Скільки болю, скільки страждань. Це сьогодні Хаб Миру. Ніхто у світі не має права погрожувати ядерною зброєю іншим державам. Україну сьогодні шантажують ядерною зброєю кожного дня. Цього не може повторитися. Я впевнена, що Україна переможе і ми відбудуємо нашу країну, вона буде однією з найвпливовіших, однією з найкращих, тому що таких сміливих людей в центрі Європи ви більше не знайдете».

Читать также
Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

Про дітей, які загинули внаслідок повномасштабної збройної агресії росії

«Сьогодні найбільше горе – це загиблі діти, які нікому не бажали зла. Вони маленькі серця, які не мали отримати таке коротке життя, тому що комусь захотілось, щоб перестала існувати Україна. Сьогодні для цих дітей вже не зазвучить колискова».

Про необхідність проведення антивоєнних мітингів у росії

«Люди з росії бояться виходити на вулиці, тому що їх арештують. Але без цих демонстрацій не буде змін. Вони мусять виходити на вулицю, об’єднувати усіх, хто проти війни. Вони можуть бути за свою державу, але бути проти війни і говорити зі своїми начальниками і ті, хто сидять в парламенті. Битися за свою свободу, як громадяни, які сьогодні ізольовані від світу. Люди з російськими паспортами в Європі ховають свій паспорт. І так буде до тих пір, поки вони не перестануть потакати цій війні. Адже мовчання – це згода».

Тіна Кароль зустрілася з прем’єр-міністром Японії

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos