Now Reading
Топ-модель Ромі Стрейд вперше стала мамою

Топ-модель Ромі Стрейд вперше стала мамою

Топ-модель Ромі Стрейд вперше стала мамою

Це дівчинка

 

25-річна нідерландська топ-модель і зірка показів Victoria’s Secret Ромі Стрейд, яка на початку листопада знялася оголеною для спецвипуску журналу Dsection Creative, обрадувала шанувальників прекрасною новиною: у знаменитості та її коханого Лоренса ван Ліувена народилася дочка.

Зіркова мама вирішила не приховувати подробиць. У своєму Instagram Ромі відразу поділилася новиною про народження дитини, розкрила стать і ім’я, супроводивши пост ніжною фотографією з донькою. «Мінт ван Ліувен. Відчуваю благословення, коли нарешті тримаю тебе в своїх обіймах. Ми так тебе любимо!», – поділилася емоціями модель.

Топ-модель Ромі Стрейд вперше стала мамою

Про поповнення в родині Ромі Стрейд оголосила в кінці травня. Тоді в соцмережі зірка зізналася, що, перед тим як завагітніти, вона зіткнулася з серйозними труднощами. Два роки тому їй діагностували синдром полікістозних яєчників, через який протягом довгого часу вона не могла завагітніти. Однак, вивчивши хворобу й змінивши свій спосіб життя, Ромі нарешті отримала позитивний тест на вагітність.

Топ-модель Ромі Стрейд вперше стала мамою

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos