Now Reading
Трагедія в родині: Кріссі Тейген і Джон Ледженд втратили дитину

Трагедія в родині: Кріссі Тейген і Джон Ледженд втратили дитину

Трагедія в родині: Кріссі Тейген і Джон Ледженд втратили дитину

Подружжя опублікувало фото, від яких мурахи по шкірі

 

 

 

Ще в серпні Кріссі Тейген ділилася з підписниками радісною новиною — після багаторічних невдалих спроб їй знову вдалося завагітніти. Але щастя тривало недовго, третя вагітність проходила важко: через низьку плацентацію у моделі були кровотечі. На цьому тижні Кріссі зробили переливання крові, але ситуацію це не покращило, сьогодні у неї стався викидень. Кріссі опублікувала в Instagram серію чорно-білих фотографій і повідомила, що переживає з чоловіком Джоном Ледженд дуже сильний біль.

«Ми шоковані і відчуваємо настільки сильний біль, про який ви могли тільки чути, ми ніколи не відчували нічого подібного. Ми не змогли зупинити кровотечу і дати нашій дитині необхідну їй рідину, незважаючи на кілька процедур з переливання крові. Цього було недостатньо! Ми ніколи заздалегідь не обирали дітям імена, чекали ще якийсь час після їхнього народження. Але цього разу — з деяких причин — ми почали називати нашого маленького сина в моєму животі Джек. Так що для нас він завжди буде Джеком. Джек старався з усіх сил стати частиною нашої невеликої сім’ї, і він залишиться нею — назавжди», — написала Кріссі.

Кріссі Тейген і Джон Ледженд виховують чотирирічну доньку Луну і дворічного сина Майлза. Обидві дитини були зачаті за допомогою ЕКЗ.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos