Now Reading
У Брюса Вілліса діагностували деменцію

У Брюса Вілліса діагностували деменцію

У Брюса Вілліса діагностували деменцію

Про це повідомили члени його родини

 

Ще в березні 2022 року стало відомо про те, що 67-річний Брюс Вілліс ухвалив рішення завершити кар’єру через проблеми зі здоров’ям (у актора виявили афазію, яка викликає порушення мови), а тепер сім’я повідомила про значне погіршення його стану. Весь цей час хвороба прогресувала і тепер Віллісу діагностували лобово-скроневу деменцію (ЛСД).

ЛСД — це рідкісне неврологічне захворювання, що характеризується ураженням центральної нервової системи та руйнуванням головного мозку. Як правило, у хворого розвивається уповільненість і спостерігаються негативні зміни в поведінці та мовленні. З таким діагнозом люди живуть приблизно 5-7 років.

У Брюса Вілліса діагностували деменцію
Брюс Вілліс, @rumerwillis

Попри горе, сім’я актора не втрачає надії. «Нам, нарешті, вдалося отримати чіткий діагноз, і це вже полегшення. Сьогодні не існує способів лікування цієї хвороби, і ми сподіваємося, що найближчими роками це може змінитися. Ми також сподіваємося, що увага ЗМІ буде зосереджена на тому, щоб пролити світло на цю недугу, яка вимагає набагато більшого дослідження», — заявили рідні Брюса Вілліса.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos