Now Reading
У костелі Варшави священик та парафіяни заспівали «Ой, у лузі червона калина»

У костелі Варшави священик та парафіяни заспівали «Ой, у лузі червона калина»

У костелі Варшави священик та парафіяни заспівали «Ой, у лузі червона калина»

Емоційне відео

 

Вчора у Белянах (Варшава) у костелі Непорочного зачаття Діви Марії відбулася акція на підтримку України. Священнослужитель Войцех Дроздович під час великодньої меси разом із парафіянами заспівав гімн українських січових стрільців «Ой, у лузі червона калина».

40-секундне відео, яке зняв один із поляків, опублікував директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві Петро Балог.

На відео настоятель та відвідувачі настільки емоційно виконали композицію, що це не залишилося непоміченим користувачами мережі.

 

У коментарях до публікації українці подякували Войцеху Дроздовичу та парафіянам за підтримку, а всіх поляків назвали по-справжньому братнім народом.

«До мурашок», «Ми ніколи не забудемо вашу допомогу», «Просто немає слів», «Ось він – братський народ», – написали коментатори.

Варто відзначити, до цієї акції Войцех Дроздович підготувався заздалегідь, роздрукувавши для відвідувачів слова пісні латинськими літерами.

Войцех Дроздович – людина дуже відома у Католицькій церкві. Він місіонер, телеведучий, автор багатьох яскравих і добрих ідей. 1991 року Войцех Дроздович зробив неймовірне – він умовив Папу Івана Павла під час його візиту до Польщі дати інтерв’ю дітям у рамках католицької телевізійної програми Ziarno.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos