Now Reading
«У нас буде дівчинка!» – Коко Роша чекає на третю дитину

«У нас буде дівчинка!» – Коко Роша чекає на третю дитину

«У нас буде дівчинка!» – Коко Роша чекає на третю дитину

Про вагітність супермодель дізналася напередодні локдауна.

Коко Роша повідомила новину про поповнення в родині. До кінця року супермодель і її чоловік Джеймс Конран стануть батьками ще однієї дівчинки.

«Я дуже рада повідомити вам, що ми чекаємо на нашу третю дитину! Як ви можете собі уявити, досить сюрреалістично бути вагітною в ці божевільні часи. Я вдячна і щаслива, що оточена моєю родиною: всі ми здорові і щасливі, з нетерпінням чекаємо, коли в нашій сім’ї з’явиться ще одна дівчинка трохи більше ніж за 4 місяці!» – поділилася з фоловерами Роша.

Читать также
«У нас буде дівчинка!» – Коко Роша чекає на третю дитину

Дівчинка стане третьою дитиною в їхній родині, пара вже виховує 5-річну Іюні Джеймс і 2-річного Віра Ікса. Про свою вагітність супермодель дізналася напередодні початку загального локдауна через коронавірус. «Ми всі були схвильовані, а потім почалася пандемія, і ми сказали собі: «Ну, щонайменше, ми знаємо, що у нас буде третя дитина, і ми готові пройти через це», – поділилася супермодель в інтерв’ю виданню People.

Коко продовжує займатися спортом, а ось від активних подорожей, в яких вона не відмовляла собі протягом двох останніх вагітностей, через карантин довелося відмовитися.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos