Now Reading
У новому коміксі DC Супермен буде бісексуалом

У новому коміксі DC Супермен буде бісексуалом

У новому коміксі DC Супермен буде бісексуалом

Версія 2.0 або камінг-аут Супермена

 

9 листопада Американське видавництво DC Comics випустить нову серію коміксів, яка буде називатися «Супермен: Син Кал-Ела».

За сюжетом майбутнього випуску новий Супермен, який стає рятівником людства після свого батька Кларка Кента, зав’яже роман з репортером Джеєм Накамурою. Той буде піклуватися про Джона Кенті після його фізичного і психологічного вигоряння через спроби врятувати світ.

В DC ​​Comics також показали поцілунок головних героїв.

У новому коміксі DC Супермен буде бісексуалом

Бісексуальність – не єдина відмінність нового Супермена від попереднього. У новій серії коміксів Джон Кент буде протистояти глобальним проблемам сучасності: лісові пожежі, стрілянина в школі, депортація біженців.

«Я завжди говорив, що всім потрібні герої, і що кожен гідний побачити себе в цих героях. Я вдячний DC і Warner Bros за те, що вони поділяють цю ідею», – зазначив сценарист до коміксів «Супермен: Син Кал-Ела»Том Тейлор.

Оглядач The New York Times Джордж Густінес описує реінтерпретацію образу Супермена, як важливий крок на шляху до інклюзивності та різноманітності. Однак рішення видавництва віднести героя до товариства ЛГБТ + викликало суперечливі оцінки аудиторії. Деякі відзначили, що такі дії породжують пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин.

Додамо, Супермен – другий герой DC Comics, який скоїв камінг-аут за останні місяці. Раніше DC заявили, що Тім Дрейк – він же Робін, вірний помічник Бетмена, – також бісексуал.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos