Now Reading
У Відні пройде виставка українських художників

У Відні пройде виставка українських художників

У Відні пройде виставка українських художників

Експозиція CONTRAPUNCT

 

10 листопада у культурному інституті Відня Kunstlerhaus відкривається нова виставка українських художників CONTRAPUNCT, присвячена непереборній волі до життя, навіть за трагічних обставин.

Назва експозиції символізує контрастні сенси: війна і мир, життя і смерть, а також біофілія як пристрасна любов до життя і всього живого за визначенням Еріха Фромма.

Серед митців, що будуть представлені на виставці: Галина Андрусенко, Гера Артемова, Юлія Бєляєва, Микола Білоус, Оля Федорова, Марія Куліковська, Катерина Лісовенко, Ярема Малащук та Роман Хімей, Дарина Микитюк, Данило Немировський, Євген Петров, Катерина Резніченко, Сана Шахмурадова, Ольга Штейн.

У Відні пройде виставка українських художників

Куратором експозиції виступила Яна Барінова, екс-директорка Департаменту культури КМДА, котра наразі працює менеджеркою European Policies and Ukraine у ERSTE Foundation та директоркою з розвитку viennacontemporary.

«Живописні, відео- та інсталяційні образи демонструють надзвичайний гуманізм українців, їхню здатність залишатися людяними посеред гніву та ненависті. Вони показують здатність людей вистояти серед бомб і сирен, в реаліях війни, і боротися за добро з готовністю до самопожертви. Ця виставка спрямована на кордоцентризм, філософію серця. Сприйняття таких трагічних подій набуває в душі глибоких емоцій і почуттів. Саме любов до рідних, близьких і коханих, до своєї землі і домівки, до тварин і рослин, до мистецтва змушує нас рухатися вперед. Велика любов до кожної миті життя», – зазначає Яна Барінова.

Читать также
У Відні пройде виставка українських художників

У Відні пройде виставка українських художників

За її словами, головна мета експозиції – за допомогою мистецьких робіт відрефлексувати емоційну правду про війну та викликати бажання зробити свій внесок у досягнення миру в Україні, Європі та світі загалом.

Побачити роботи художників можна буде з 10 до 27 листопада за адресою Karlsplatz 5, 1010 Відень. Вхід безкоштовний.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos