Now Reading
Угода відбулася: Asos купив Topshop за 410 млн доларів

Угода відбулася: Asos купив Topshop за 410 млн доларів

Угода відбулася: Asos купив Topshop за 410 млн доларів

А також бренди Topman і Miss Selfridge

 

Онлайн-рітейлер Asos купив бренди Topshop, Topman, Miss Selfridge і HIIT, що належали компанії Arcadia Group. Як повідомляє The Business of Fashion, сума угоди склала близько 410 мільйонів доларів.

«Придбання цих британських брендів – вкрай хвилюючий момент для Asos. Це допоможе прискорити нашу стратегію мультибрендової платформи. Ми зіграли центральну роль в стимулюванні їх недавнього зростання в Інтернеті, і тепер ми маємо намір розвивати їх далі, використовуючи наш досвід у сфері дизайну, маркетингу, технологій і логістики», – йдеться в заяві виконавчого директора Asos Ніка Бейтона.

Однак, незважаючи на обіцянки зберегти робочі місця за співробітниками Arcadia Group (а це близько 13 тисяч чоловік), у рамках угоди вдасться зберегти лише 300 робочих місць.

Угода відбулася: Asos купив Topshop за 410 млн доларів

Нагадаємо, що в грудні минулого року фешн-імперія Arcadia Group, що належить британському мільярдерові Філіппу Гріну, запустила процедуру банкрутства. Тоді британські ЗМІ назвали крах Arcadia найбільшим банкрутством у Великобританії через наслідки пандемії.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos