Now Reading
Українські волонтери зможуть безкоштовно здобути IT-освіту

Українські волонтери зможуть безкоштовно здобути IT-освіту

Українські волонтери зможуть безкоштовно здобути IT-освіту

Проєкт подяки

 

Нинішня війна, яку розв’язала РФ, поєднала нашу націю. У той час, як ЗСУ захищає Україну від ворога, тисячі українців приєдналися до волонтерського руху, аналогів якому немає в Європі. Вони самовіддано працюють на користь держави та суспільства, присвячуючи себе допомозі іншим. Волонтери є найбільш соціально активною частиною населення, саме вони є основою майбутнього нашої держави.

Однак через російське вторгнення і постійну задіяність у житті країни, багато хто з них втратив роботу або власний бізнес. Багато професій в Україні виявилися неактуальними, а деякі галузі економіки занепали. Тому у волонтерській спільноті гостро постала проблема пошуку та вибору нової професії для самореалізації після перемоги. Отримання престижної роботи чи відкриття власної справи потребує нових знань у перспективних галузях, одним із яких є ринок IT.

Розуміючи це та будучи вдячним всьому волонтерському руху України, команда освітнього центру DAN. IT Education, яка є учасником проєкту IT Generation Міністерства цифрової трансформації, розпочала грантову програму. Вона передбачає 100 стипендій на отримання затребуваних в Україні та світі IT-спеціальностей із програмування, вебдизайну, дата-аналітики, маркетингу, тестування та ІТ-рекрутменту.

Українські волонтери зможуть безкоштовно здобути IT-освіту

Навчання проходитиме за 6 напрямками терміном від 3 до 8 місяців. Студентами можуть стати волонтери віком від 18 років.

«Всебічна підтримка волонтерства, їх активу важлива задача бізнесу під час війни. Наша компанія вдячна кожному волонтеру та прагне допомогти охочим отримати нові знання та нову перспективну спеціальність в IT. Щобільше, волонтер для нас це еталон мотивованої та високоефективної людини, тому ми переконані в успішності таких студентів. Навчання у нас побудовано на унікальній технології, яка відмінно зарекомендувала себе у багатьох країнах, в тому числі в Україні, Ізраїлі, Сполучених Штатах, впроваджуємо інноваційні рішення такі як перший освітній Метаверс в Україні та супроводжуємо наших студентів до моменту їх працевлаштування, що дозволяє нам отримувати 76% працевлаштування студентів. Запрошуємо волонтерів в наш освітній центр», – відзначила Ксенія Столбова, CEO освітнього центру DAN. IT.

Заявку на участь можна подати на сайті навчального центру до 30 листопада. Відбір проходитиме у три етапи: спочатку кандидат має направити мотиваційний лист на тему «Чому саме я маю отримати грант», потім потрібно буде пройти тестування навичок, а наприкінці – персональне інтерв’ю. За результатами кожного етапу відберуть найкращих, а серед фіналістів – переможців.

Початок курсів запланований на грудень-січень 2022-2023 років.

Фото: pexels

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos