Now Reading
Український фільм «20 днів у Маріуполі» отримав нагороду BAFTA

Український фільм «20 днів у Маріуполі» отримав нагороду BAFTA

Український фільм «20 днів у Маріуполі» отримав нагороду BAFTA

Як найкраща документальна стрічка

 

Британська академія кінематографічного та телевізійного мистецтва BAFTA провела 77-му церемонію нагородження – премією відзначили видатні кінокартини 2023 року, а також тих, хто над ними працював. Серед переможців – документальний фільм українського журналіста та Пулітцерівського лауреата Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі».

Кінострічка боролася за першість відразу у двох у категоріях – «Найкращий документальний фільм» та «Найкращий фільм іноземною мовою».

У результаті картина перемогла у номінації «Найкращий документальний фільм» і на один крок наблизилася до Оскара. А найкращим фільмом іноземною мовою визнано «Зону інтересу»: у цій стрічці йдеться про коменданта концтабору та його родину.

На сцену за нагородою піднявся Мстислав Чернов, а також фотокореспондент Євген Малолєтка та продюсер Василіса Степаненко, які разом із Черновим провели 20 днів у обложеному місті, документуючи злочини російської армії. У своїй подячній промові режисер згадав про Авдіївку, яку нині росіяни стирають вщент.

Нагадаємо, картина українського журналіста та кінодокументаліста Мстислава Чернова розповідає про початок повномасштабного вторгнення росії на територію України та штурм Маріуполя.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos