Now Reading
Український Vogue оголосив конкурс для дизайнерів

Український Vogue оголосив конкурс для дизайнерів

Український Vogue оголосив конкурс для дизайнерів

Лауреатів оголосять у серпні

Український глянцевий журнал Vogue запускає проєкт-премію Vogue Talent Prize для відзначення та підтримки українських дизайнерів. Про це повідомляється на сайті видання.

У партнерстві з французьким брендом Kronenbourg глянець оголосив номінацію Resilience and Social Impact, щоб вшанувати бренди, які зараз не лише знайомлять увесь світ з українською модою, а й займаються активною волонтерською діяльністю: допомагають захисникам та захисницям, а також потерпілим від війни.

«Сприяння українській креативній індустрії та культурна дипломатія — серед основних напрямків роботи команди українського Vogue. В часи, коли наша країна проходить найскладніший іспит у своїй історії, це стало головною місією», — говорять в редакції глянцю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Vogue UA (@vogue_ukraine)

Читать также
Український Vogue оголосив конкурс для дизайнерів

За словами головного редактора Веніаміна Брикаліна, який нещодавно обійняв цю посаду, при відборі номінантів команда українського Vogue враховувала публічно доступну інформацію про волонтерську діяльність українських дизайнерів і брендів. На запит редакції претенденти надали документи, що підтверджують обсяг і цільове призначення наданої ними допомоги.

Вже у серпні будуть оголошені імена п’яти лауреатів. Вони отримають відзнаку VogueUA та редакційну підтримку в соцмережах видання. А також одержать грошову премію для розвитку своєї професійної діяльності.

Фото: Depositphotos

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos