Now Reading
Українську оперу «Chornobyldorf» покажуть в США

Українську оперу «Chornobyldorf» покажуть в США

Українську оперу «Chornobyldorf» покажуть в США

Музична вистава буде презентована на американському фестивалі 

Українська опера «Chornobyldorf» вперше прозвучить у Нью-Йорку. Це археологічний музичний спектакль авторства українських композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка.

За сюжетом нащадки людства, що вижили після серії катастроф, опиняються у постсуспільстві. Це світ після смерті капіталізму, опери та філософії. Мандруючи поміж руїнами атомних станцій, закинутих церков, театрів та галерей, вони намагаються відтворити втрачену цивілізацію за допомогою археологічних перформансів-ритуалів.

Українську оперу «Chornobyldorf» покажуть в США«Продюсерка Ду Юн побачила нас на Роттердамі та запросила показати оперу в США. Маємо намір стати мінімум подією року», – прокоментував композитор Ілля Разумейко.

Опера вже увійшла до 6 найкращих опер і музично-театральних вистав за версією всесвітньої мережі Music Theatre Now. Британська газета The Times назвала її «сучасним українським шедевром, який варто побачити кожному».

Українську оперу «Chornobyldorf» покажуть в СШАПрем’єра в США відбудеться на Prototype Festival в січні 2024 року. Українську оперу покажуть 8 разів на сцені нью-йоркського театру La mama, де свого часу реалізовувала свої постановки американська театральна режисерка з українським корінням Вірляна Ткач.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
1 Комментарий
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
violet
violet
November 16, 2023 9:09 am

нарешті

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos