Now Reading
В Англії хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд

В Англії хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд

В Англії хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд

Боротьба із забрудненням навколишнього середовища

 

Уряд Великобританії планує заборонити використання одноразових пластикових тарілок, таць та столових приладів на території Англії, щоб зменшити забруднення довкілля. Ініціатором заборони виступила Тереза Коффі — міністр довкілля, продовольства та сільського господарства країни.

«Пластикова виделка може розкладатися 200 років, — заявляє Коффі. — Я сповнена рішучості просувати вперед дії для розв’язання цієї проблеми. Ця нова заборона допоможе захистити довкілля для майбутніх поколінь».

Згідно з дослідженнями, пластикові предмети, які використовують для їжі та напоїв на виніс, становлять найбільшу частку сміття у Світовому океані. Цифри показують, що щороку Англія використовує близько 1,1 млрд одноразових тарілок і 4,25 млрд таких же столових приладів.

В Англії хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд
Photo: Anna Shvets

Однак, як повідомляє Daily Mail, заборона не є всеосяжною. Вона поширюватиметься лише на пластикові тарілки, миски та таці для їжі та напоїв у ресторанах чи на виніс. Супермаркетів та магазинів закон не торкнеться, адже в цьому випадку пластикові предмети класифікуються як «первинна упаковка».

Нагадаємо, подібні заборони вже введені в Шотландії та Вельсі, а у 2020 році уряд Великобританії заборонив використання в Англії одноразових пластикових соломинок та ватних паличок.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos