Now Reading
Від дружби до кохання… Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін розсекретили свої стосунки

Від дружби до кохання… Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін розсекретили свої стосунки

Промовисте фото

 

В середині березня одна з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу Надя Дорофєєва та Володимир Дантес оголосили, що більше не разом. Вони вирішили розлучитися через 11 років відносин.

Ця новина стала повною несподіванкою для шанувальників зіркової пари, адже артисти із завидною регулярністю ділилися фотографіями, які ілюстрували щасливе сімейне життя.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Найдопитливіші користувачі мережі почали з’ясовувати причину їхнього розлучення. Інтризі цій історії додало і те, що незабаром про розрив стосунків оголосили і їхні спільні близькі друзі – Даша та Михайло Кацуріни, власники найпопулярніших столичних ресторанів «Китайський привіт», «Тайський привіт» та «Японський привіт». Раніше вони дружили сім’ями та неодноразово проводили відпустку.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Багато хто тут же «склав два і два», вважаючи, що Надя пішла до Міші. Такої думки шанувальники дійшли ще й після того, як Інтернет облетіла їхня спільна фотографія, зроблена в Барселоні.

Сьогодні ці припущення отримали підтвердження. Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін справді зустрічаються, про що Надя оголосила у своєму Instagram.

Читать также

«Разом», – лаконічно підписала кадр співачка, на якому позує в обіймах Міші.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

При цьому недавно один з редакторів нашого видання помітив Дантеса з Дашею Кацуріною на терасі одного із закладів на Бессарабці, їм явно було разом весело і цікаво. Дружня зустріч чи щось більше? Час покаже!

Додамо, за 11 років шлюбу Дорофєєва та Дантес так і не стали батьками, будучи поглиненими побудовою кар’єри у шоу-бізнесі. А ось Кацуріни виховують двох дітей.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos