Now Reading
Від Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями бренда

Від Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями бренда

Від Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями бренда

Ці жінки були учасниками команди POUSTOVIT в різні часи, а тепер живуть і працюють в найкрасивіших містах світу

 

 

Мешканка Лісабону Лілія Ферреіра була невід’ємною частиною команди під час виходу бренда на міжнародний ринок. Зараз вона є засновником бренда трикотажу Thinking G , вироби якого зроблені вручну із залишків ниток з різних фабрик. Лілія вважає, що бренд POUSTOVIT — «..це про свободу, коли дизайнеру вдається створювати сукні чарівного крою, в яких дівчина виділяється, але не впадає в очі, одягнена вишукано, але завжди доречно…» Магічна Лілія безмежно закохана в португальську біло-голубу плитку, старі маленькі будиночки, річку та жовтий трамвай. Особливо приваблюють її люди в Португалії, які смачно їдять сендвіч із маслом, п’ють каву, сидячи на великих пластикових стільцях і як о 9 годині ранку будівельники освіжаються Super Bock. Осіння колекція POUSTOVIT сяє новими фарбами у сонячній Португалії — поміж синіх будівель, соковитих маркетів та розпаленої бруківки.

Олена Щербань з теплотою згадує свій перший досвід у fashion з брендом POUSTOVIT на посаді бренд менеджера, який це був прекрасний та водночас складний період. Але це дало їй силу та змогу переїхати до Парижа, закінчити MBA, працювати у відомому модному домі MUGLER та стати консультантом з питань просування та дистрибуції молодих брендів. Сукні POUSTOVIT Олена вдягає, як і на недільний маркет, так і на роботу чи побачення. Вони надають їй відчуття жіночності та впевненості і спонукають парижан до компліментів. «Сукні POUSTOVIT мають унікальну здатність дуже тонко передавати настрій і бути поза часом. Я легко бачу себе в цьому вбранні і через 10 років, якщо тільки французький хліб з маслом не зруйнують мої плани», — коментує дотепна Олена Щербань.

Читать также
Від Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями бренда

Поліна Мороз впевнена, що POUSTOVIT ідеальні: «Цей одяг лаконічний, суворий і одночасно легковажний — ідеальна комбінація».  ЇЇ смаку можна довіряти, вона сучасна архітекторка та художниця, а колись починала моделлю на показі POUSTOVIT рівно 10 років тому. Наразі Поліна мешкає у романтичному Парижі та запевняє нас, що це не про Лувр та пам’ятки архітектури, а про контраст ароматів з булочної, квіткових крамничок, різних запахів метро, елегантно вбраних перехожих та різних культур з обох континентів.

Від Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями брендаВід Парижа до Лісабону: POUSTOVIT знайомить з давніми друзями бренда
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos