Now Reading
Вийшов повний трейлер приквела «Ігри престолів»

Вийшов повний трейлер приквела «Ігри престолів»

Вийшов повний трейлер приквела «Ігри престолів»

Прем’єра запланована на серпень

 

HBO представив перший повний трейлер приквела «Ігри престолів» – серіалу під назвою «Дім дракона». Це екранізація книги Джорджа Мартіна «Полум’я і кров» й оповідає про громадянську війну Таргарієнов у Вестеросі. Головні ролі у шоу виконують Олівія Кук, Метт Сміт, Емма Д’Арсі та Педді Консідайн, прем’єра запланована на 21 серпня 2022 року.

Дія серіалу розгортається за 200 років до подій, показаних у «Грі престолів», розквіт Будинку Таргарієнів. Король Візеріс сіє сум’яття серед підданих, оголосивши своєю спадкоємицею дочку Рейніру. Однак брат короля спадкоємцем вважає себе і починає боротьбу з Рейнірою за Залізний трон, що призводить до кровопролитної війни й тепер доля королівства висить на волосині. На тлі цих подій глядачі побачать дім, збудований драконами, та дізнаються, як вони його зруйнували.

Читать также
Вийшов повний трейлер приквела «Ігри престолів»

Творці нового серіалу розповіли Hollywood Reporter про деякі особливості виробництва стрічки. Наприклад про те, що вони серйозніше підійшли до репрезентації жінок на екрані та расової різноманітності. «Світ сильно змінився у проміжку між 2011 та 2021 роками, змінилися й очікування глядачів. У нас із Мігелем [один із шоураннерів серіалу] виникла розмова з приводу важливого питання: як нам зробити каст «Дому дракона» таким, щоб він виглядав органічно для сучасного світу, але не сприймався як потурання комусь, а також, щоб ці персонажі не були піратами, рабами чи найманцями, як це часто буває у жанрі фентезі?» — заявив один із творців приквелу Райан Кондал.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos