Now Reading
Вийшов трейлер п’ятого сезону серіалу «Корона»

Вийшов трейлер п’ятого сезону серіалу «Корона»

Вийшов трейлер п’ятого сезону серіалу «Корона»

Ми в очикуванні!

 

Netflix показав трейлер довгоочікуваного п’ятого сезону серіалу «Корона» – і так великий інтерес до проєкту ще більше зріс після смерті королеви Єлизавети II у вересні. До речі, відхід із життя Її Величності для авторів не став приводом відкласти вихід серіалу та призупинити зйомки шостого сезону, що дуже розкритикували британські ЗМІ – за неповагу до горя, яке переживає королівська родина.

Так чи інакше новий сезон стартує уже 9 листопада і складатиметься з 10 епізодів. Він розповідає про період правління Єлизавети II у 90-х, на основі реальних подій драматизуючи політичні та особисті моменти, що формували правління королеви.

Вийшов трейлер п’ятого сезону серіалу «Корона»

У новому десятилітті королівська родина стикається з, можливо, найсерйознішим зі своїх викликів: необхідністю довести свою релевантність у Британії 90-х років. Діана та Чарльз ведуть медійну війну на тлі зрад принца з Каміллою, у фундаменті королівського дому з’являються перші тріщини. Приділяється увага і розлученням – принцеси Анни, принца Чарльза та принца Ендрю.

Вийшов трейлер п’ятого сезону серіалу «Корона»

Читать также
Вийшов трейлер п’ятого сезону серіалу «Корона»

У новому сезоні – новий каст акторів. Роль Єлизавети ІІ виконає Імельда Стонтон, принцеси Діани – Елізабет Дебікі, принца Чарльза – Домінік Вест. Крім справжньої драми ми побачимо канонічні образи Леді Ді – від костюмів Chanel до «сукні помсти» та рожевого бомбера з бейсболкою та джинсами.

Загалом стосунки принца Чарльза та Діани – одна з ключових сюжетних ліній сезону, а одній з найтемніших сторінок у житті королівської родини – трагічній загибелі принцеси Діани, – буде присвячений наступний, шостий сезон серіалу, зйомки якого у розпалі.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos