Now Reading
Вікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і діти

Вікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і діти

Вікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і діти

Весна-літо 2021

 

За кілька днів до старту London Fashion Week Вікторія Бекхем скасувала свій показ, вважаючи, що його проведення буде «недоречним» в нинішніх умовах. Проте, показати нову весняно-літню колекцію, натхненну 1970-ми, дизайнер все ж таки зважилася. Камерну презентацію вона провела в галереї Hoxton.

View this post on Instagram

LOOK 11 #VBSS21

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Першими підтримати дизайнера прийшли чоловік Девід і діти (Харпер, Ромео і Круз). Не вистачало тільки Брукліна, старшого сина, який зараз зайнятий передвесільними клопотами.

«Мої улюблені (і єдині) гості цього сезону! Люблю вас дуже сильно», — написала під сімейним фото Вікторія Бекхем.

До нової лінійкі Victoria Beckham сезону весна-літо 2021 увійшли штани кльош, сукні в білизняному стилі, спідниці в підлогу, білосніжні костюми і джинси, які точно оцінила б Джейн Біркін.

Вікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і дітиВікторія Бекхем представила нову колекцію в дусі 70-х. Із гостей — тільки чоловік і діти
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos