Now Reading
Віталій Кличко удостоївся почесної премії імені Артура Еша

Віталій Кличко удостоївся почесної премії імені Артура Еша

Віталій Кличко удостоївся почесної премії імені Артура Еша

Від імені мера нагороду отримав Дуейн Джонсон

 

Мер Києва, ексчемпіон світу з боксу у важкій вазі Віталій Кличко став лауреатом престижної нагороди імені Артура Еша за мужність, яка щороку присуджується комітетом ESPY Awards.

Церемонія нагородження відбулася у Dolby Theatre у Лос-Анджелесі. Від імені Кличка, який не зміг бути присутнім на заході, премію отримав американський актор Дуейн Джонсон.

 

Повідомляється, що на рішення про присудження почесної премії Віталію Кличку вплинуло насамперед те, що мер Києва став однією з центральних фігур у захисті своєї країни, коли російські війська вторглися на територію України.

Читать также
Віталій Кличко удостоївся почесної премії імені Артура Еша

«Отримати цю нагороду – велика честь для мене. Переконаний, що це визнання хоробрості та незламності українського народу, який сміливо протистоїть російському агресорові. Це нагорода кожного, хто захищає незалежність та свободу України. Українці показали, що не стануть на коліна. Ми вистоємо та переможемо!» – прокоментував нагороду Кличко.

Зазначимо, нагороду імені Артура Еша з 1993 року вручає американський спортивний канал ESPN у рамках престижної церемонії ESPY Awards. Зазвичай нагороду присуджують спортсменам, які досягли значних звершень поза спортивною кар’єрою. Раніше нагороду за мужність отримували такі відомі особи, як Мухаммед Алі, Нельсон Мандела, тенісистка Біллі Джин Кінг, футболіст Патрік Тіллман, який загинув під час миротворчої місії в Афганістані, та інші.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos