Всі в зборі: Кейт Міддлтон та принц Вільям з дітьми на воєнному параді

На честь 80-річчя Перемоги
Новий місяць – новий вихід принцеси Уельської. Напередодні Кейт Міддлтон та принц Вільям з’явилися на публіці разом зі своїми дітьми, щоб відзначити 80-ті роковини перемоги над нацистською армією.

За військовим парадом королівська родина спостерігала зі спеціальної ложі біля Букінгемського палацу. Кожного із членів передбачливо посадили разом із ветеранами Другої світової війни.

Король Карл III та королева Камілла також були присутні на заході. Після процесії королівська родина зібралася на балконі палацу, щоб подивитися проліт літаків Королівських ВПС.

Потому відбулося чаювання з ветеранами.


Для заходу Кейт Міддлтон вибрала ансамбль у бордових тонах, що складався із сукні-пальто від Emilia WIckstead та капелюшка. Свій монохромний образ вона доповнила символічною брошкою та ніжними прикрасами.

Принц Вільям з’явився у військовій формі із золотим оздобленням, а 11-річний Джордж, 10-річна Шарлотта та семирічний Луї постали у лаконічних темно-синіх нарядах.

Принц Джордж

Принц Джордж, принц Вільям

Кейт Міддлтон

Принцеса Анна
Фото: Instagram @theroyalfamily, @princeandprincess