WePlay Holding взялися розвіяти кремлівські міфи про Україну
Stop Russian Propaganda
Кіберспортивна корпоративна група WePlay Holding розпочинає культурно-інформаційний проєкт #StopRussianPropaganda. Його мета – розвіяти найпоширеніші міфи про Україну, які роками нав’язує світовій спільноті російська федерація.
«У цей непростий для нашої держави час, коли Україна потерпає від жорстокої війни з боку росії, кожен веде боротьбу на своєму фронті. Об’єднавши сили всередині команди, ми анонсуємо проєкт #StopRussianPropaganda. Це наша спроба використати силу слова, щоб протидіяти російській пропаганді та дезінформації», – говорить Альона Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Holding.
Проєкт складається із двох частин: перша присвячена кремлівській пропаганді про українські міста. Наприклад, що Київ – це столиця фашизму, Львів – центр націоналізму, а Харків – нібито завжди був проросійським.
У другій частині проєкту автори розкажуть міжнародній аудиторії про національну та культурну спадщину України: незважаючи на те, що історичні долі українців та росіян перепліталися, менталітет та культура у цих народах суттєво відрізняються. Тим, хто перебуває поза контекстом українсько-російських відносин та їхньої проблематики, часом нелегко це зрозуміти. Саме тому необхідно говорити про те, що росія привласнила більшу частину української культури та історії.
«Ми не раз помічали знецінення та нерозуміння української ідентичності. Адже росія роками нищила багатовікову історію України, привласнювала нашу культуру. Проєкт #StopRussianPropaganda покликаний донести до міжнародної аудиторії меседж «Україна – унікальна незалежна держава, яка не має нічого спільного з росією», – коментує Марічка Крітенко, брендменеджерка WePlay Holding.
До цієї ініціативи може приєднатися будь-хто, скориставшись представленим гайдом.
Команда WePlay Holding сподівається, що естафету підтримає кіберспортивне ком’юніті, команди та організації, українські компанії та фонди, медіа та їх читачі, блогери та інфлюенсери, користувачі соціальних мереж та всі небайдужі, хто поділяє цінність жити у вільному від брехні суспільстві.