Now Reading
«Я можу принести користь своєму місту і своїй країні», — Олександр Шовковський приєднався до партії Кличка

«Я можу принести користь своєму місту і своїй країні», — Олександр Шовковський приєднався до партії Кличка

«Я можу принести користь своєму місту і своїй країні», — Олександр Шовковський приєднався до партії Кличка

Відомий український голкіпер увійшов до партії «УДАР»

 

 

Колишній воротар київського «Динамо» та збірної України Олександр Шовковський став членом партії «УДАР» Віталія Кличка. Відповідну інформацію він підтвердив на своїй сторінці в Instagram.

«Саме в цьому місті я реалізував себе як спортсмен, зокрема як футболіст, і досяг великих успіхів, виступаючи за київське «Динамо» і збірну України. І тепер я хочу віддати свій досвід і всі свої знання для того, щоб мешканці столиці мали ще кращі можливості реалізуватися і почувалися в нашому місті щасливими», — написав Шовковський.

Він зазначив, що в його планах — зробити Київ найкомфортнішим містом.

«Щоб люди відчували себе захищеними. Щоб кияни та гості міста користувалися сучасним громадським транспортом, розвиненою інфраструктурою, відпочивали в найкращих парках і скверах. Щоб люди вели активний і здоровий спосіб життя, займаючись тими видами спорту, які їм до душі. І не принципово — буде це футбол або баскетбол, теніс або хокей, гімнастика, плавання, велоспорт, боротьба чи бокс. Головне, щоб для цього були гідні умови і можливості»,— наголосив спортсмен.

Професійну кар’єру гравця Олександр Шовковський закінчив 2016 року. Після цього він став помічником головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка.

Читать также
«Я можу принести користь своєму місту і своїй країні», — Олександр Шовковський приєднався до партії Кличка
View this post on Instagram

! Я люблю своє місто. Київ дав мені неймовірно багато. Тут зустрілися і об'єднали свої долі мої батьки. І вже наприкінці вересня, вони відсвяткують свою 49-ту річницю весілля.
Це місто прийняло їх і дало можливості працювати і розвиватися. Гордитися тим, що вони кияни. Тут народився я. Мені Київ дав можливість отримати хорошу освіту і займатися тим, що мені надзвичайно подобалося робити і подобається робити зараз.
І саме в цьому місті я реалізував себе, як спортсмен, зокрема як футболіст, і досяг великих успіхів, виступаючи за київське «Динамо» і збірну України.
І тепер я хочу віддати свій досвід і всі свої знання для того, щоб мешканці столиці мали ще кращі можливості реалізуватися і почували себе в нашому місті щасливими. Щоб люди відчували себе захищеними.
Щоб кияни та гості міста користувалися сучасним громадським транспортом. Розвиненою інфраструктурою. Відпочивали в найкращих парках і скверах.
Щоб люди вели активний і здоровий спосіб життя, займаючись тими видами спорту, які їм до душі. І не принципово – буде це футбол або баскетбол, теніс або хокей, гімнастика, плавання, велоспорт, боротьба чи бокс. Головне, щоб для цього були гідні умови і можливості. Вже немало зроблено в столиці. І нові футбольні поля та спортивні майданчики, легкоатлетичний манеж і шкільні стадіони. Але ж і зробити ще треба багато. Я впевненій, що я можу принести користь своєму місту і своїй країні!
Я вдячний Віталію Кличку за можливість приєднатися до команди УДАРу. За шанс долучитися до змін у столиці.
І впевнений, разом ми втілимо ще багато проектів, що зроблять Київ найкращим і найкомфортнішим!

Слава Україні!

A post shared by SaSHo (@oleksandrshovkovskyi) on

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos