Now Reading
«Я так пишаюся тим, що я з України»: Міла Куніс дала інтерв’ю для People

«Я так пишаюся тим, що я з України»: Міла Куніс дала інтерв’ю для People

«Я так пишаюся тим, що я з України»: Міла Куніс дала інтерв’ю для People

Ділимося головними тезами

 

Голлівудська акторка з українським корінням Міла Куніс стала головною героїнею свіжого номера People. Вона знялася у стильній фотосесії, автором якої виступила Селеста Сломан, а також дала відверте інтерв’ю. Наводимо головні тези з цієї розмови:

Цього року ви відкрито виступали за українців

Смішно, що ти кажеш «відкрито». Я завжди дивилася на людей, які були «відкритими», як на тих, хто багато говорить, але мало діє. Це був один із перших випадків, коли я голосно говорила про благодійність, тому що в даному випадку не було іншого способу досягти позитивного результату. Коли ми побачили, що путін переслідує всю країну, ми знали, що ось-ось настане масштабна криза.

Як вам удалося так швидко організувати збір коштів у межах Stand With Ukraine?

Справа в тому, що ми не мали часу на довгі роздуми. Потрібно було діяти тут і зараз.

Нагадаємо, 24 лютого, коли російські війська вторглися на територію України, актриса, яка прожила сім років у місті Чернівці, разом із чоловіком Ештоном Кутчером запустила платформу GoFundMe, завдяки якій вдалося зібрати для України понад 37 мільйонів доларів.

«Ми не можемо стати десенсибілізованими, – каже Куніс, яка сама пожертвувала 3 мільйони доларів. – Допомагати навіть не просити, просто робити – має бути нашою стандартною нормою».

«Я так пишаюся тим, що я з України»: Міла Куніс дала інтерв’ю для People

Як ви з Ештоном говорите зі своїми дітьми про такі складні світові події?

Нашій дочці Вайатт 8 років, а нашому синові Дмитру майже 6. Дитячий мозок, хоч би яким він розвиненим і збагаченим не був, він не здатний перетравити такий обсяг інформації відразу. Тому ми їм розповідаємо стільки, щоб вони могли зрозуміти, що відбувається у світі, без подробиць. Чи знають вони, що ці дві країни перебувають у стані війни? Так. Чи знають вони, що безневинні люди вмирають? Так. Але ми не дивимося з ними новини. Їм не потрібні візуальні ефекти. Ми просто хочемо, щоб вони зрозуміли, що світ більший, ніж вони собі уявляють. Але при цьому є частина мене, яка хоче захистити своїх дітей від речей, про які вони навіть не підозрюють. Моя донька дуже чутлива. Коли ми разом читали «Чарлі та шоколадна фабрика», вона сказала: «Цей хлопчик голодує! Чому його не годують?». Тоді я подумала: «Маленька, ти не готова до цього світу».

Чи це є можливістю познайомити дітей із їхньою спадщиною?

Вони й так знають, хто вони, та пишаються тим, що наполовину українці. Правда в тому, що я до коріння волосся, дуже американка. Я виросла в Лос-Анджелесі. Проте я ніколи так не пишалася тим, що я з України. І я пишаюся тим, що мої діти можуть продовжити цю спадщину.

Президент Володимир Зеленський особисто подякував вам за підтримку та рішучість. Але це була не перша ваша зустріч, правда?

Читать также
«Я так пишаюся тим, що я з України»: Міла Куніс дала інтерв’ю для People

Близько восьми років тому український серіал «Слуга народу» продавався у Лос-Анджелесі. Я мала контракт з ABC, і я відчайдушно намагалася отримати права на цей серіал. Зрештою, нас випередили, але в процесі я розмовляла з Володимиром Зеленським, тоді актором. Через роки я читала новини та побачила, що в Україні новий президент. Я подумав: «Єврейський президент? Mazel Tov! Це ім’я звучить таким знайомим». Я переглянула свої електронні листи і подумала: «Я його знаю!».

«Я так пишаюся тим, що я з України»: Міла Куніс дала інтерв’ю для People

Коли ви вибираєте проєкти для продюсування, наприклад, фільм «Найщасливіша дівчина з нині живих», в якому ви також знялися – ви з Ештоном обмінюєтеся ідеями один з одним?

Я королева, яка дратує його цілий день. Я інтернет-мем! Якщо він у Zoom, я просто підходжу і записую своє запитання, наприклад: «Зверни на мене увагу». І в цьому краса спільного офісу.

У цей складний рік, що вам найбільше допомагало триматися на плаву?

Окрім вина? [Сміється]. Чесна відповідь, шалено солодка: мої діти. Вони мають цю природну здатність виявляти емпатію без необхідності навчання. Вони мають бажання допомогти без прохань. Сучасні діти мислять глобальніше. Це змушує їх усвідомити, що навколо них світ набагато більше, і вони краще розуміють, що вони можуть запропонувати. Це покоління великих мислителів змінить світ на краще!

Фото: People

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos