Now Reading
«Я в стосунках»: Василь Вірастюк показав нову кохану

«Я в стосунках»: Василь Вірастюк показав нову кохану

«Я в стосунках»: Василь Вірастюк показав нову кохану

Обраниця молодша на 11 років

 

Важкоатлет Василь Вірастюк уперше показав нову кохану, яка молодша від нього на 11 років. Чутки про те, що український силач перебуває у стосунках, ходили давно. Але Вірастюк ретельно приховував своє особисте життя. Подейкували, що з новою дівчиною він разом уже понад рік, а звати її Іриною.

Минулого року кохана народила спортсмену сина Володимира, який став для нього четвертою дитиною. Сьогодні Василь Вірастюк вирішив, нарешті, розсекретити зовнішність своєї обраниці. Щоправда, на світлині, яку опублікував Вірастюк в Instagram, він рукою прикриває половину обличчя коханої — видно лише її карі очі та темне волосся.

«Я в стосунках. Сьогодні я можу говорити й писати про це відкрито», — написав силач.

«Я в стосунках»: Василь Вірастюк показав нову кохану

Крім того, він повідомив, що його скандальне розлучення із другою дружиною, нарешті дійшло свого логічного завершення. Печерський суд міста Києва виніс остаточну ухвалу.

«Закінчився безкінечний судовий процес, який тривав ще з жовтня 2022 року (трохи більше, ніж півтора року). Ще 10 травня Печерський суд м. Києва ухвалив остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня, воно набрало чинності», — пояснив спортсмен.

Читать также
«Я в стосунках»: Василь Вірастюк показав нову кохану

Нагадаємо, стосунки Василя та нової обраниці розпочались, коли офіційна дружина важкоатлета виїхала за кордон разом із дітьми. Сталося це після початку повномасштабного вторгнення. Вірастюк угледів у цьому моральну зраду і вирішив завести собі коханку. Взаємини з новою дівчиною мали продовження у вигляді вагітності й народження сина.

У шлюбі з колишньою Вірастюк прожив 15 років. У подружжя за ці роки народилось двоє хлопчиків, Олександр та Олег. Від першого шлюбу у Василя Вірастюка ще є син Адам. Його мама Світлана раптово померла на курорті в Туреччині.

Фото: Instagram @vasylvirastyuk

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos