Now Reading
Як Бейонсе намагається зламати інтернет у рекламному ролику Verizon

Як Бейонсе намагається зламати інтернет у рекламному ролику Verizon

Як Бейонсе намагається зламати інтернет у рекламному ролику Verizon

Співачка постала у низці неочікуваних образів

Напередодні в США відбувся 58-й Супербоул — головний матч чемпіонату з американського футболу. Однак ця подія важлива не лише з погляду спорту: вона супроводжується яскравим музичним шоу, а рекламний час у перерві гри — найдорожчий у світі.

Оскільки аудиторія трансляції зашкалює, рекламодавці зазвичай не шкодують грошей на виробництво рекламних відео, які покажуть на Супербоулі. Там виділяють величезні бюджети, а у кадрі з’являються зірки першої величини.

Так, володарка 32 премій «Греммі» Бейонсе цього року з’явилася в рекламі стільникового оператора Verizon. У відео співачка спробувала створити низку інфоприводів, щоби довести: вона може зламати будь-якого інтернет-провайдера.

Зокрема,  королева Бі відкриває стенд із лимонадом, презентує власну технологію Beyoncé AI, випускає фільм-пародію на Барбі під назвою BarBey і навіть оголошує про початок президентської кампанії Beyoncé of the United States.

Читать также
Як Бейонсе намагається зламати інтернет у рекламному ролику Verizon

Коли реклама закінчується, співачка намагається застосувати свою суперзброю: «Дропнути нову музику». У такий спосіб натякаючи на майбутній альбом Beyonce Renaissance: Act II, реліз якого запланований на 29 березня. І навіть незважаючи на це, їй не вдається зламати інтернет від Verizon. Проте фанатів зірка безперечно потішила.

Фото: Verizon

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos