Now Reading
Як це було: кутюрне шоу Balmain на Сені

Як це було: кутюрне шоу Balmain на Сені

Як це було: кутюрне шоу Balmain на Сені

Нові колекції, архівні наряди і сукні авторства самого П’єра Бальмена.

Вчора Balmain влаштували кутюрне шоу прямо на Сені. Організатори спустили на річку баржу, на якій, власне, і облаштували подіум. Моделі дефілювали в нарядах з останніх чоловічих і жіночих колекцій, а також в архівних сукнях часів креативних директорів Еріка Мортенсена і Оскара де ла Рента. Всього в шоу взяли участь 44 моделі. Вони пройшлися подіумом під композиції співачки Yseult. Трансляція шоу проходила в Tik Tok, що зовсім незвично для подібного роду заходів.

Як це було: кутюрне шоу Balmain на Сені

Крім того, нинішній креативний директор бренду Олів’є Рустам прийняв рішення продемонструвати вбрання авторства самого П’єра Бальмена. За його словами, це спосіб познайомити глядачів з історією бренду, який в цьому році відзначає 75-річчя. Також головним концептом шоу стало закінчення локдауна у французькій столиці. «У Парижі ми зараз відчуваємо себе вільними після двох з половиною місяців в ізоляції… Ми не переживаємо війну, але ми переживаємо пандемію. Мода знаходиться у важкому стані. Я не думаю, що потрібно перестати робити що-небудь, потрібно спробувати перейнятися повагою до світу, в якому ми зараз живемо і не втрачати надію », — каже Рустам, пояснюючи тим самим настільки незвичний формат модного шоу.

View this post on Instagram

PARIS WILL ALWAYS BE PARIS It was a moment that I will never forget presenting the couture of 75 years of Balmain since 1945 has been magical. I can not thank enough all the people on board . From models to the production to all the Balmain team. This has been epic knowing what we are going through. my point was spreading some beauty and love in the world that we are living in. It was so beautiful millions of people all around Paris enjoying this moment and sharing with you. ❤️ I work in Fashion for YOU.

Читать также
Як це було: кутюрне шоу Balmain на Сені

A post shared by OLIVIER R. (@olivier_rousteing) on

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos