Now Reading
Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Фото та коментарі учасників

 

В історичному центрі Відня у неділю пройшов марш, організований українською громадою з нагоди 31-чя Незалежності України.

Вже традиційно збір учасників акції відбувався на центральній площі столиці Австрії Гельденплатц, або площі Героїв. Після невеликого мітингу колона маршируючих вийшла на Рінгштрассе та пройшла цією вулицею, яка оперізує центральний історичний район Відня. Марш ряснів Українською символікою та плакатами з закликом зупинити російську агресію, а кульмінаційним моментом заходу став величезний україський прапор, ростягнутий демонтрантами на площі.

Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Для INSIDER.UA репортаж з місця подій зробила Анна Корнієнко, й заодно поспілкувалася з деякими учасниками події.

Ярослава, 7 років, у Відень приїхала з Харкова понад місяць тому:  «Я хочу підтримувати Україну! Це прекрасна країна, це мій дім, який я дуже люблю. Я на свій самокат почепила український прапор, щоб усі бачили, що я з України. В Австрії мені добре, але я мрію повернутись додому, до дідуся і бабусі». 

Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Соломія Горбенко, 17 років, у Австрії від початку війни: «Я вважаю, що відвідування мітингів – обовʼязок кожного українця за кордоном. Ми повинні нагадувати світові, що Україна потребує підтримки. Ці мітинги – наш невеликий вклад, який приносить результати в перспективі. Море складається з крапель».

Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Артур Балакін, студент, навчається на 3-му курсі Віденського економічного університету, вивчає міжнародні економічні відносини. Планує повернутись в Україну і працювати там:

Читать также
Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

«Я намагаюся робити максимум корисного від початку війни. Окрім мітингів є багато роботи, наш віденський фронт працює без перерв і вихідних. Ми збираємо гуманітарку, кошти, допомагаємо і бійцям на фронті, і переселенцям тут. Але мітинги – це теж важлива частина роботи. Цей мітинг присвячений Дню Незалежності – це поняття набуло для українців надзвичайного значення. Незалежність – це свобода і самовизначеність, базові поняття демократії. Народ має сам визначати, що змінювати в своїй країні і куди рухатись. Жодна інша країна не може навʼязувати нам свій шлях. Ми не можемо без незалежності, такий ми народ. Для нас незалежність – подих свободи, поля з пшеницею, бриз азовського моря. І коли у нас це відбирають, ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути своє. Ми не відступимо».

Як пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Вероніка Арбатова, співорганізаторка мітингу, представниця громадської організації Unlimited Democracy:

«Австрійське суспільство довгий час жило під впливом російської пропаганди. Вони вже втомилися від війни, від підвищення цін, зокрема на газ і паливо. Але ми хочемо, щоб вони памʼятали, що у нас війна і за їх спокій хтось платить кровʼю. Не можна порівнювати смерті людей і зростання цін. Австрійці часто запитують, чому ми не капітулюємо. Ми хочемо довести їм, що ми не відступимо – там наші території, наші люди, ми не можемо дозволити росії знущатися над ними і встановлювати там свій режим терору. Росія – країна-терорист, тому капітуляція України неприпустима. В кожній країні, в кожному місті українці повинні виходити на мітинги і заявляти про себе, просити про допомогу. Якщо нам буде байдуже на долю своєї країни, то тим більше буде байдуже європейцям».

Як пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі Відня
Ганна ПаттерманЯк пройшов Марш Незалежності у центрі Відня
Софія ГаркотЯк пройшов Марш Незалежності у центрі Відня
Ярослав ХолодовЯк пройшов Марш Незалежності у центрі Відня
Аріна ЄнаЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі ВідняЯк пройшов Марш Незалежності у центрі Відня

Фото: Анна Корнієнко

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
4
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
5
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos