Now Reading
Як відбувся перший півфінал Євробачення – 2024

Як відбувся перший півфінал Євробачення – 2024

Як відбувся перший півфінал Євробачення – 2024

Потужний виступ України та магічний номер Ірландії

 

У шведському місті Мальме завершився перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» – 2024. Україну представили alyona alyona та Jerry Heil.

Співачки з’явилися на сцені під номером 5, виконавши пісню Teresa & Maria! Українки зачарували залу з перших акордів. Номер, постановниця якого – Таня Муіньо, вразив своєю масштабністю, символічністю та глибокими смислами.

 

За прогнозами букмекерів, Україна цього року завоює друге місце з ймовірністю 17%. Для порівняння – на першому місці представник із Хорватії, шанси якого на 43% більше. Співак Baby Lasagna виступив із композицією Rim Tim Tagi Dim.

 

На третьому місці – Ірландія. Bambie Thug ідентифікує себе як небінарну особу. Вони вразили єврофанів магічним номером та ефектною піснею Doomsday Blue.

 

Окрім України, Хорватії та Ірландії, у фінал вийшли представники Португалії, Словенії, Кіпру, Литви, Люксембургу, Сербії та Фінляндії.

Читать также
Як відбувся перший півфінал Євробачення – 2024

На окрему увагу заслуговує виступ представників Австралії. Клавішник та продюсер музичного гурту Electric Fields підтримав Україну, вибравши сценічний костюм, оздоблений кольорами українського прапора.

 

Хедлайнером вечора стала Eleni Foureira. 2018 року вона представила Кіпр на Євробаченні та посіла 2-е місце, що стало найкращим результатом країни за всю історію участі в конкурсі.

 

Нагадаємо, попереду нас чекає другий півфінал конкурсу. Він відбудеться 9-го травня, а гранд-фінал очікуємо побачити 11-го травня, концерт розпочнеться о 22:00 за київським часом.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos