Now Reading
Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджету

Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджету

Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджету

Якщо колись мобільні телефони використовувалися виключно для спілкування, то сьогодні це універсальний інструмент для вирішення купи різноманітних завдань. Цей продуктивний та функціональний пристрій, який виробники невпинно вдосконалюють, відрізняється високою потужністю та можливістю скористатися великою кількістю додатків.

Моделі деяких телефонів можна вважати унікальними завдяки наявності високоякісної камери, що створює неперевершені фото високої деталізації, а декотрі телефони настількі багатофункціональні, що часом здатні замінити навіть ноутбук.

Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджетуТакож у сучасних телефонах є модуль бездротового інтернету, GPS-навігація, велика кількість датчиків, камера та багато іншого. Всі смартфони розділені на класи та категорії для зручності вибору. Перш ніж зробити вибір і покупку, потрібно визначитися, для яких цілей загалом купується смартфон, які корисні саме для вас функції він повинен виконувати і наскільки функціональним бути у повсякденному житті.

Тож на що слід звертати увагу насамперед серед усіх якостей гаджету, вибираючи поміж них свій ідеальний? Лаконічно і доступно наводимо три ключові параметри, на які варто звертати увагу, крім зовнішнього вигляду і бренду:

 

Вбудована пам’ять

Багато хто особливу увагу звертає на обсяг внутрішнього сховища. Й не дивно, адже це дає можливість зберігати документи, фотографії, встановлювати різні програми та багато іншого.

Виробники пропонують наступні варіації виконання:

Від 16 до 64 Гб. Мінімальний обсяг, що встановлюється переважно у бюджетних моделях. Чудове рішення для економії та для тих, хто використовує телефон суто для дзвінків;
Від 128 до 256 Гб. Середнє значення для зберігання кількох сотень фотографій, відео та отримуючи можливість встановлювати різноманітність програми;
Від 512 Гб. Відмінний формат для зберігання великих відео, безліч документів, фотографій та інших файлів. Також не варто забувати про оперативну пам’ять, яка безпосередньо впливає на продуктивність смартфона.

Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджету

 

Екран

При виборі враховується тип матриці, діагональ та роздільна здатність. За останнім пунктом є кілька варіантів:

• FullHD – універсальний параметр, що застосовується у багатьох сучасних смартфонах;
UHD 4K – параметр 3840х2160 пікселів, гарантує ідеальну картинку;
Quad HD+ – удосконалений стандарт із високою деталізацією.

А ось матриця TFT встановлюється у бюджетних моделях та не забезпечує якісне зображення, а LCD – вважається удосконаленим рішенням попереднього варіанту. IPS та Super IPS – це матриці, що забезпечують високу деталізацію та широкий кут огляду. А ось OLED і AMOLED мають гарний контраст і низьке енергоспоживання.

Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджету

 

Додаткові функції

Сучасні смартфони можуть доповнюватися модулем NFC для безконтактних платежів, покращеним захистом за стандартом IP68, а також сканером відбитків пальців та слотом для другої SIM-картки. Головне – точно визначитися, що саме з цього для вас є актуальним.

Як вибрати свій ідеальний смартфон: головні якості гаджету

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos