Now Reading
Які серіали ми будемо дивитися на Netflix у лютому

Які серіали ми будемо дивитися на Netflix у лютому

Які серіали ми будемо дивитися на Netflix у лютому

Головні прем’єри останнього зимнього місяця

 

У лютому команда Netflix підготувала кілька довгоочікуваних продовжень уже знайомих та улюблених багатьма глядачами шоу, а також цікаві новинки, на які радимо звернути увагу. Розповідаємо, що варто подивитись.

 

«Freeridge»
Коли: 2 лютого

Це спін-офф серіалу «На районі» 2018 року. В основу комедійного шоу «Freeridge» лягла історія суперництва двох сестер та їхніх друзів, які випадково накладають прокляття на свої життя. За словами авторів серіалу, якщо в центрі сюжету «На районі» реальні головоломки, то «Freeridge» сповнений містики.

«Ти» (4-й сезон, 1-а частина)
Коли: 10 лютого

Netflix випускає продовження серіалу «Ти», який розповідає про продавця книгарні, на ім’я Джо, який страждає на психічні розлади та одержимість. У 1-й частині 4-го сезону головний герой постане перед глядачами в образі професора одного з коледжів Лондона. Крім викладацької діяльності, він щосили чинить опір бажанню маніакально зацікавитися своєю новою знайомою.

Серіал досліджує різні жанри. 1-й сезон — це класичний трилер з елементами сталкінгу, у 2-му простежується мотив помсти, 3-й сезон схожий на домашній трилер, а ось 4-й перетворюється на справжній детектив у стилі романів Агати Крісті.

«Широкий размах»
Коли: 15 лютого 

Читать также
Які серіали ми будемо дивитися на Netflix у лютому

Це документальне шоу розповість про групу сучасних професійних гравців у гольф протягом виснажливого сезону змагань, включаючи турніри PGA, US Open та Open Championship. Серед героїв — Джордан Спіт, Джастін Томас, Брукс Купка, Скотті Шеффлер та інші. У серіях торкнуться не лише невдач та перемог гольфістів, а й будуть розкриті деталі їхнього особистого життя — сімейні драми та історії суперництва.

«Зовнішні мілини» (3-й сезон)
Коли: 23 лютого

У 3-му сезоні герої підліткового пригодницького серіалу «Зовнішні мілини» потрапляють на безлюдний острів. Там у них є все, що потрібно для життя: чиста морська вода, красиві заходи сонця та компанія одне одного. Але нові пригоди та пошуки скарбів можуть виявитися набагато небезпечнішими, ніж раніше. «Ставки зростають, — розповідають творці шоу Шеннон Берк, Джонас та Джош Пейт. — Їхні пригоди у перші два сезони були лише прелюдією».

Фото обкладинки: кадр з 4-го сезону сериалу «Ти»

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos