Now Reading
YouTube скасував дизлайки

YouTube скасував дизлайки

YouTube скасував дизлайки

Їх зможуть побачити лише автори роликів

 

Популярний відеохостинг YouTube припинить показувати глядачам загальну кількість дизлайків під опублікованими відео. При цьому сама кнопка «не подобається» (Dislike) збережеться, проте статистика перестане бути загальнодоступною. Про це йдеться на YouTube Offical Blog.

Це нововведення почали впроваджувати з 10 листопада. Таке рішення було прийнято за результатами проведеного компанією експерименту, в ході якого було виявлено, що позначки «не подобаються» практично не впливають на кількість переглядів, але негативно відбиваються на каналах з невеликою кількістю підписників.

У компанії сподіваються, що скасування дизлайків дозволить захистити авторів публікацій від нападок та знизить ризик атак, коли користувачі відеохостингу цілеспрямовано збільшують кількість негативних відгуків.

«Ми хочемо створити інклюзивне та поважне середовище, де автори зможуть досягти успіху та відчувати себе в безпеці для самовираження. Це лише один із багатьох кроків, які ми робимо, щоб і надалі захищати авторів від переслідування. Наша робота не закінчується і ми продовжимо інвестувати у цьому напрямі», – заявили представники YouTube.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos