Now Reading
З Днем незалежності, Україно! Вітають політики, спортсмени та зірки

З Днем незалежності, Україно! Вітають політики, спортсмени та зірки

З Днем незалежності, Україно! Вітають політики, спортсмени та зірки

Ми приєднуємося!

Сьогодні для українців особливий день – День незалежності, вільної, самостійної України. З самого ранку наша стрічка рясніє найтеплішими побажаннями і словами любові до своєї країни. Президент і перша леді, мер Києва Віталій Кличко, олімпійці Анна Різатдінова та Жан Беленюк, телеведуча Маша Єфросиніна, зірки шоу-бізнесу Настя Каменських, Оля Полякова, Алан Бадоєв та багато інших знаменитостей вітають Україну, а ми приєднуємося до привітань!

Опублікувала привітання і телеведуча Катя Осадча, в сім’ї якої в цей день традиційно два свята: День незалежності і день народження її чоловіка, телеведучого Юрія Горбунова, який сьогодні відзначає 50-річчя.

View this post on Instagram

Символічний подарунок із Азербайджану до найзнаменнішого для всіх українців дня – Дня Незалежності України: відтепер Азербайджанський національний музей килима «говорить» українською! 💙💛 Всі подробиці – у відео. ⠀ Дякую керівництву музею і Посольству України в Азербайджанській Республіці за підтримку та допомогу у реалізації цього проекту! ⠀ Далі буде 🇺🇦

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

View this post on Instagram

Я пишаюся своєю країною. На двох Олімпіадах представляла саме український прапор💙💛 Неймовірна гордість, коли ти стоїш на п’єдесталі й піднімається рідний прапор та грає дивовижний гімн🇺🇦 Я хочу бачити Україну спортивною. Оскільки я – представник спорту, і вперто продовжую його пропагувати, хочу бачити через 5-10 років спортивну націю. Щоб кожна дитина займалася якимось видом спорту 🏃‍♀️ Щоб українські спортсмени були в топі. Щоб у нас пішов активний розвиток спортивної діяльності, як початкової, так і професійної 💪 Я хочу бачити тебе такою, Україно! З Днем незалежності🇺🇦 #ukraine #деньнезалежності #україна

A post shared by Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova) on

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos