Now Reading
Ольга Фреймут заразилася коронавірусом

Ольга Фреймут заразилася коронавірусом

Ольга Фреймут заразилася коронавірусом

Бажаємо швидкого одужання

Українська телеведуча Ольга Фреймут повідомила в своєму Інстаграм про те, що її тест на COVID-19 виявився позитивним. Про те, де і як відбулося зараження, вона не знає. Зараз вжито всіх необхідних заходів, зокрема, самоізоляція і лікування в домашніх умовах. Виробництво всіх проектів, над якими працювала Оля, призупинено. Також телеведуча закликала фоловерів не ігнорувати рекомендації МОЗ, носити маски, користуватися антисептиками і уникати великого стовпотворіння людей.

View this post on Instagram

Друзі, вважаю доречним повідомити вас про те, що я отримала позитивний результат на Covid-19. Коли і де захворіла, не знаю. Зараз я знаходжусь на лікуванні та самоізоляції вдома. Почуваю себе вже краще. Про свій діагноз одразу повідомила усіх контактних осіб. Всі проекти та роботу наразі зупинила. Дякую всім за теплі слова підтримки. Нехай береже Вас і Ваші родини Господь. Друзі, звертаюсь до вас з проханням – не ігноруйте рекомендації МОЗ, носіть маски, користуйтесь антисептиком, уникайте великих скупчень людей. Будьте вкрай обережними, адже ви можете хворіти безсимптомно. Коронавірус – це не жарти, він поряд. Будьте здоровими. Бережіть себе та своїх рідних.

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos