Now Reading
Тільки для власників Tesla: в мережі анонсували новий додаток для знайомств

Тільки для власників Tesla: в мережі анонсували новий додаток для знайомств

Тільки для власників Tesla: в мережі анонсували новий додаток для знайомств

Як тобі таке, Ілоне Маск?

Компанія Tesla стрімко розвивається. А разом з ростом популярності електрокара, збільшується і ком’юніті його шанувальників. Саме для власників екологічних автомобілів в Канаді розробляють новий додаток для знайомств, функціонал і схема використання якого нагадує Tinder.

Тільки для власників Tesla: в мережі анонсували новий додаток для знайомствРозробкою програми займається канадський підприємець Аджітпол Гривол. На його переконання, більшість власників Tesla хочуть говорити тільки про свої автомобілі. Ідею Tesla Dating позитивно сприйняли в мережі. Багато користувачів впевнені, що у власників електрокарів багато спільного, тому їм буде простіше встановити контакт. З чуток, додаток знаходиться на стадії розробки, а для перших бажаючих вже створили сайт з можливістю ранньої підписки.

Тільки для власників Tesla: в мережі анонсували новий додаток для знайомствЗ технічного боку розробники обіцяють суворий контроль користувачів. Зареєструватися можна буде лише пред’явивши документи на автомобіль і фотодокази з салону Tesla.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos