Now Reading
Зендая та Том Холланд побралися?

Зендая та Том Холланд побралися?

Зендая та Том Холланд побралися?

Про це почали масово писати у Twitter

 

У Twitter почали поширюватися чутки про те, що Зендая та Том Холланд побралися. Вперше про це написав акаунт Pop Hive, опублікувавши фото щасливої пари, а потім новину підхопили радісні фанати акторів. Однак, ні Зендая ні Том Холланд офіційно не підтверджували цю інформацію, а саме джерело не надало жодних доказів.

Швидше за все, припущення про шлюб Холланда та Зендаї почалися минулого тижня через публікацію повідомлення інсайдера US Weekly про те, що відносини знаменитостей «здаються дуже серйозними» і вони «планують спільне майбутнє».

Спроби зберегти весілля у таємниці не були б сюрпризом. У 2021 році Холланд зізнався журналу GQ, що один із недоліків його слави — це відсутність конфіденційності. «Моменти, які відбуваються між двома людьми, які дуже люблять один одного, є моментами, яким ділиться весь світ», — заявив актор.

Того ж року Том поділився з People своїм бажанням уповільнити акторську кар’єру: «Я хочу зробити перерву та зосередитись на створенні сім’ї».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Tom Holland (@tomholland2013)

Поки шанувальники Зендаї та Тома Холланда пишуть радісні пости у соціальних мережах, ми чекаємо на офіційну заяву від акторів.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos