Now Reading
Журнал Time вперше вибрав дитину року: хто вона?

Журнал Time вперше вибрав дитину року: хто вона?

Журнал Time вперше вибрав дитину року: хто вона?

Досліджує штучний інтелект і бореться з булінгом у мережі

 

Журнал Time створив абсолютно нову номінацію – «Дитина року». На таке рішення редакцію видання надихнула юна активістка Грета Тунберг. І цього року першою переможницею номінації стала 15-річна Гітанджалі Рао.

«Останні 92 роки журнал Time вибирав «Людину року». У 2019 тоді 16-річна Грета Тунберг стала наймолодшою «Людиною року» й першою переможницею молодшою за 25 років. Її рух за боротьбу з кліматичними змінами, на тлі інших молодіжних рухів останніх років, що змінюють світ, дають зрозуміти, що сьогодні молоді люди мають великий вплив і що вони використовують цей вплив для формування світу, відповідного їх баченню», – йдеться в офіційній заяві Time.

Журнал Time вперше вибрав дитину року: хто вона?

Гітанджалі Рао – американка індійського походження – досліджує штучний інтелект і сенсорні технології вуглецевих нанотрубок, а також застосовує свої розробки для вирішення проблем повсякденного життя. Зокрема, як повідомляє видання, дівчинка стала «Дитиною року» за винахід мобільного пристрою для виявлення домішків свинцю в питній воді. Крім того, Рао створила розширення до браузеру, яке за допомогою штучного інтелекту може визначити погані слова, написані користувачами в мережі, й порадить їм замінити їх.

Всього на «Дитина року» журнал Time номінував близько п’яти тисяч дітей у віці від 8 до 16 років, але до фіналу пройшли лише п’ять.

Журнал Time вперше вибрав дитину року: хто вона?

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos